krzesla-uni-ka

Charakterystyka krzesła Uni-Ka

Jesteś właścicielem restauracji i szukasz wygodnych krzeseł do swojego lokalu? A może chcesz zmienić wystrój swojej kuchni i wstawić do niej nowoczesne siedziska? Sprawdź możliwości, jakie posiada uniwersalne i unikatowe krzesło Uni-Ka.

Meble po włosku

Krzesło Uni-Ka jest wytworem włoskiej marki Metalmobil, którą charakteryzuje nowoczesny design. W swojej kolekcji posiada różnego rodzaju meble – krzesła, fotele, podstawy do stołu, sofy, pufy, ławki do poczekalni. Mogą one być wykorzystane zarówno w domu lub ogródku, jak i w biurze czy w lokalach gastronomicznych, takich jak bary, restauracje i kawiarnie. Meble Metalmobil wyróżniają się bogatą kolorystyką, ciekawym kształtem i funkcjonalnością.

Uni-Ka – nowoczesność i wygoda

Dostępne w ofercie Metalmobil krzesła Uni-Ka świetnie nadają się do różnego rodzaju spotkań towarzyskich – czy to w gronie rodziny lub znajomych, czy w restauracji lub barze. Są one wykonane z polipropylenu i posiadają nogi z chromowanej stali lub drewna. Dzięki swojemu unikalnemu stylowi dodają nowy wymiar wszystkim pomieszczeniom, w których zostaną umieszczone, a trzeba przyznać, że odnajdą się w każdym środowisku.

Klienci chwalą krzesła Uni-Ka również za ich zaokrąglony i przytulny kształt – posiadają one połyskującą półkolistą skorupę z wklęsłym oparciem, a na samym końcu wygodnych podłokietników znajdują się dwa charakterystyczne „oczka” podkreślające rombową teksturę – opisuje krzesła Uni-Ka konsultant firmy Dominova, która oferuje doskonałej jakości wyposażenie hoteli i restauracji oraz meble do prywatnych domów i ogrodów.