oklejanie pojazdu

W jaki sposób okleja się busy?

Oklejanie busów to sposób na spersonalizowanie grafiki na takich pojazdach. Dzięki temu przewoźnik może wyróżnić się na tle konkurencji i przedstawić dane treści reklamowe. Oklejając busy, można dowolnie wybrać grafikę, logo lub napisy, które będą znajdować się na pojeździe. To również metoda na kompletną zmianę kolorystyki samochodu. Na czym polega oklejanie busów?

Oklejanie busów – na czym polega?

Oklejanie busów jest skomplikowanym zadaniem, które wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia oraz specjalnych narzędzi. Folia pozwala zmienić kolor pojazdu, zabezpieczyć jego lakier, a także przekazać treści reklamowe Klientom. Proces oklejania busów zazwyczaj wymaga 3 – 5 dni, ale finalny termin realizacji jest uzależniony od gabarytów pojazdu, stopnia skomplikowania projektu i wielu dodatkowych czynników. Przed przystąpieniem do oklejania busa folią, należy umyć pojazd i dokładnie go wywoskować, a także usunąć ewentualne ubytki lakieru. Zazwyczaj okleja się pojazd z zewnątrz, ale czasem konieczny jest demontaż drzwi lub błotnika. Każdy element okleja się osobnym kawałkiem folii, który zawijany jest za krawędź elementu nadwozia – dzięki temu można uniknąć odklejania się grafiki.

Zalety oklejania busów folią

Oklejanie busów folią to świetny sposób na zabezpieczenie lakieru przed utratą koloru, blaknięciem i odpryskami. Folia pozwala zabezpieczyć każdy element pojazdu – nadwozie, a także wnętrze. Tworzy także dodatkową powierzchnię ochronną lakieru, która poza funkcją zabezpieczającą świetnie się prezentuje. Dzięki temu właściciele firm mogą dowolnie zmieniać wygląd samochodu. Folia z nadrukiem to także doskonała reklama firmy, która może dotrzeć do wielu odbiorców. Pojazdy przemierzają setki kilometrów w wielu miejscowościach, dzięki czemu taka reklama zyskuje duży zasięg. Dlatego też Plandeki-24.pl oferujące oklejanie busów folią, cieszą się takim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, którzy poszukują estetycznego sposobu na odmienienie floty swoich pojazdów.

Czy warto oklejać busy?

Car wrapping, czyli oklejanie samochodów folią to metoda, która pozwala zmienić wygląd każdego pojazdu. To także sposób na zabezpieczenie samochodu przed działaniem czynników atmosferycznych wpływających na stan powłoki lakieru. Dzięki dostępnym technikom można okleić praktycznie każdy samochód bez względu na jego rozmiar, czy też kształt. Przedsiębiorcy mogą natomiast zyskać skuteczny i trwały nośnik mobilnej reklamy, który zwiększy grono Klientów.

Materiał partnera