W których serwisach Forda na Śląsku najlepiej szukać pomocy?

Serwis Forda na Śląsku. Gdzie szukać pomocy?

Właściciele samochodów marki Ford ze Śląska nie muszą martwić się o profesjonalną pomoc w razie awarii auta. W tym rejonie Polski bowiem istnieje wiele serwisów, zarówno tych nieautoryzowanych jak i autoryzowanych, przy czym te pierwsze w niczym nie ustępują profesjonalizmem usług. Przyjrzyjmy się bliżej, gdzie szukać pomocy i jakie usługi oferują serwisy Forda na Śląsku.

Każdy posiadacz czterech kółek wie, jak duży i poważny problem może stanowić awaria samochodu. Ważne, aby w takim przypadku wybierać profesjonalny serwis, który specjalizuje się w naprawach konkretnych marek samochodów. Właściciele samochodów marki Ford mają na Śląsku szereg możliwości w zakresie wyboru serwisu. Największe działają w dużych miastach rejonu: Katowicach, Chorzowie, Gliwicach, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej, Tychach. Klienci mogą skorzystać z usług serwisów autoryzowanych i nieautoryzowanych. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Serwis autoryzowany

Autoryzowane serwisy Forda na Śląsku kierują swoją ofertę nie tylko do klientów indywidualnych, lecz również firmowych. Oprócz możliwości umówienia wizyty telefonicznie lub przez Internet, proponują takie udogodnienia, jak długoterminowe umowy serwisowe, możliwość odbioru samochodu od klienta, ryczałtowe rozliczanie przeglądów oraz napraw i całodobową opiekę techniczną. Gwarancja profesjonalizmu wykonywanych usług, wieloletnie doświadczenie pracowników serwisu, doskonała znajomość samochodów danej marki i wysoko wykwalifikowana kadra, a także markowe części zamienne; tego możemy spodziewać się w autoryzowanych serwisach. Proponują one usługi także klientom indywidualnym. W ich zakres wchodzą między innymi przeglądy techniczne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne czy serwis ogumienia.

Serwis nieautoryzowany

Alternatywą dla dość drogich serwisów autoryzowanych są serwisy nieautoryzowane. Wart polecenia jest szczególnie nieautoryzowany serwis Ford Sławek, kierujący swoją ofertę przede wszystkim do mieszkańców Katowic, Mikołowa, Orzesza, Tychów oraz Łazisk Górnych. Serwis ten wyróżnia kompleksowa obsługa techniczna, idąca w parze z najwyższymi standardami obsługi klienta, takimi jak możliwość oczekiwania na obsługę w poczekalni, wyposażonej w telewizor i barek kawowy czy możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. Nieautoryzowane serwisy oferują klientom również krótkie terminy napraw oraz roczną gwarancję na naprawę. Inną zaletą tego typu serwisów jest wszechstronność oferowanych usług: niezależnie od rocznika i modelu naszego auta oraz rodzaju usterki, możemy liczyć na fachową pomoc. Korzystne warunki cenowe oraz krótki termin oczekiwania na naprawę sprawiają, że klienci chętnie kierują się właśnie do nieautoryzowanych serwisów. Możemy być pewni, że takie usługi, jak serwis klimatyzacji, wymiana pasku rozrządu oraz oleju silnikowego, a także przeglądy okresowe, zostaną wykonane profesjonalnie i z najwyższą starannością.         

Materiał partnera