Samochody Renault Master. Idealne do przewozów towarowych

Renault Master to samochód dostawczy, który jest bardzo dobrą propozycją dla firm zajmujących się krajowym, jak i międzynarodowym przewozem towarów. Jest odpowiedni również dla firm budowlanych czy rolniczych. Jest bardzo ceniony przez Polaków i chętnie wynajmowany przez liczne firmy. Dlaczego samochody Renault Master są idealne do przewozu towarów? Dowiedzmy się, jakie są ich zalety?

Samochód dostawczy Renault Master – zalety

Renault Master to idealny samochód dostawczy, który nie wymaga dodatkowych uprawnień poza kategorią prawa jazdy B. Jest to jeden z najpopularniejszych samochodów w Polsce. Możemy zdecydować się na ten z plandeką lub z windą do rozładunku, co umożliwi nam ekspresowy załadunek i rozładunek towaru. Dodatkowo, mamy do wyboru samochody na kilka- lub kilkanaście palet.

Jego zaletą jest przestronna kabina kierowcy, wygoda jazdy oraz niskie spalanie. Renault Master sprawdzi się zarówno w dalekiej trasie, jak i do przewozu towarów w mieście – zauważa nasz rozmówca reprezentujący wypożyczalnię samochodów dostawczych TRIPCAR.

Kabina kierowcy w Renault Master jest jej niezwykłym atutem, gdyż wyróżnia się najwyższą jakością wykonania wykończenia a rozłożenie schowków, uchwytów czy wygodnych klipsów na dokumenty ułatwia organizację pracy. Taki samochód dostawczy to idealna propozycja dla firm zajmujących się transportem międzynarodowym, jak i dla firm budowlanych, rolniczych czy przemysłowych.

Dlaczego wynajem Renault Master to dobry pomysł?

Niewątpliwym plusem wynajmu samochodu dostawczego jest w dużym stopniu możliwość zaplanowania wydatków. Jest to dużo prostsze rozwiązanie niż zakup samochodu na kredyt czy leasing. Nie musimy kupować kilku różnych samochodów, wystarczy zamówić wynajem auta od sprawdzonego producenta, np. Renault Master i ponieść dużo niższe koszty niż w przypadku jego zakupu. Jeżeli interesuje Cię wynajem busa z plandeką i zależy Ci na komfortowym i ekonomicznym samochodzie do przewozu towarów, warto skorzystać z oferty wypożyczalni Renault Master i zapoznać się z warunkami współpracy. Wynajmując auto dostawcze mamy możliwość wyboru odpowiedniej dla nas konfiguracji w zależności od wymogów transportu. Jeżeli chcemy przewieźć małą ilość towaru, wówczas możemy wynająć małego blaszaka, natomiast, jeśli będzie to 8 czy 12 palet, wtedy najlepszym wyborem będzie Renault Master z plandeką lub z windą do samodzielnego rozładunku. Dzięki temu rozwiązaniu właściciel firmy nie musi kupować kilku różnych aut dostawczych, tylko wynająć odpowiednie do danej sytuacji. Spora ilość firm nie chce również obciążać się długiem leasingowym, który obniża ich zdolność kredytową oraz wiążę z umową leasingową na kilka lat, co w warunkach ciągłej zmienności na rynku nie jest idealnym pomysłem. Właściciele firm również wolą outsourcować obsługę samochodów firmom zewnętrznym, a sami wolą skupić się po prostu na swojej działalności. Warto też wiedzieć, że większość wypożyczalni kieruje swoje usługi głównie do klientów biznesowych, a nie indywidualnych.

Materiał partnera