Popularne modele Volvo. Propozycje zakupowe

Popularne modele Volvo. Propozycje zakupowe

Volvo to szwedzka marka samochodów, której nikomu przedstawiać nie trzeba.  I cóż, że ze Szwecji? Autoryzowane salony tego renomowanego producenta umożliwiają zakup nowego, pięknego i funkcjonalnego auta tej kultowej marki, oferując różne modele, więc każdy będzie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie samochód w korzystnej (jak na tak wysoką jakość) cenie. Warto sprawdzić, jakie modele Volvo są obecnie popularne i z czego to wynika. 

Jakie modele Volvo są na czasie?

Volvo to samochody, które cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie, ale też  w naszym kraju. Co na to wpływa? Przede wszystkim stylowy wygląd, komfort jazdy i znakomita jakość wykonania sprawiają, że wiele osób decyduje się na zakup samochodu od szwedzkiego producenta. Dużą zaletą jest również szeroki wybór modeli i typów aut Volvo. Sedan, cross country, estate/hatchback czy SUV lub crossover – te wszystkie rodzaje samochodów znajdują się w ofercie. Wśród modeli sedan popularne są Volvo S60 i S90.

Volvo S90 wyróżnia się pięknym, stylowym wyglądem. Wersja S90 Momentum ma trójramienną, skórzaną kierownicę, a wnętrze jest wykończone aluminium Iron ORE. Warto zwrócić uwagę także na tylne czujniki parkowania. Z kolei S90 Inscription jest wyposażone w elektrycznie regulowany fotel kierowcy i dwunastocalowy cyfrowy wyświetlacz.

Volvo V60 w wersji cross country znakomicie nadaje się na nieco bardziej szalone wyprawy – napęd na cztery koła i mocne nadwozie sprawiają, że można nieco puścić wodze fantazji. Pomysłowością wykazali się też producenci, ponieważ zintegrowane relingi dachowe i końcówki rur wydechowych na zewnątrz oraz ośmiocalowy cyfrowy zegar wewnątrz to tylko niektóre dowody znakomitego wyczucia stylu.

Volvo XC90 to z kolei najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji. Są ku temu powody. Wariant XC90 R-Design jest wyposażony w imponujące pięcioramienne felgi 20” Diamond Cut/Matte Tech Grey, R-Design 275/45 R20”, a także wlot powietrza i trójramienną skórzaną kierowcę R-Design.

Gdzie kupić najlepsze modele Volvo?

Wszystkie opisywane modele, a także Volvo V90 w wersjach hatchback i cross country oraz dwa inne SUV-y Volvo: XC60 i XC40 można kupić w autoryzowanym salonie Volvo również w Polsce. Jednym z nich jest Volvo Car Wrocław-Bielany. W takich profesjonalnych punktach sprzedaży można znaleźć szeroki wybór aut szwedzkiego producenta dostępnych na miejscu. Ponadto, oprócz nowych samochodów, można kupić również używane Volvo bez obaw o jego stan techniczny. Jeżeli ktoś nie jest jeszcze przekonany, jaki samochód będzie dla niego najlepszy, może się umówić na jazdę testową.

Materiał partnera