Hulajnoga elektryczna

Najpopularniejsze modele hulajnóg elektrycznych

Hulajnogi elektryczne stały się nie tylko formą rozrywki, ale także codziennym środkiem transportu dla wielu osób. Cenione są ze względu na wygodę i szybkość podróży, jak również ekologię. Dostępne na rynku setki modeli nie ułatwiają jednak wyboru. W tym artykule przedstawiamy 2 najpopularniejsze modele hulajnóg elektrycznych, na które warto zwrócić uwagę.

Ninebot MAX G30 – Segway

Ninebot MAX G30 to hulajnoga elektryczna, która w ostatnim czasie zyskała dużą popularność. Wszystko za sprawą swoich osiągnięć – szczególnie maksymalnego zasięgu. Jedno ładowanie pozwala na przejechanie aż 65 kilometrów. Prędkość hulajnogi to maksymalnie 30 km/h. Nie jest to zawrotna wartość, ale z pewnością wystarczająca, aby szybko przemieszczać się po mieście.

W tym modelu na uwagę zasługuje również silnik o mocy 350W, który bez problemu poradzi sobie ze wzniesieniami o kącie nachylenia do 20 stopni. Ninebot MAX G30 wyposażony jest w duże, 10-calowe koła pneumatyczne, które zapewniają komfort jazdy, nawet po nierównych chodnikach. Nie bez znaczenia jest także stosunkowo krótki czas ładowania wynoszący 6 godzin.

Omawiana hulajnoga elektryczna jest jednym z najlepiej wyposażonych modeli. Moduł bluetooth, czytelny wyświetlacz LCD, dedykowana aplikacja, klasa wodoszczelności IPX5 czy elektroniczny hamulec tylni z pewnością przykują uwagę niejednego fana nowoczesnych rozwiązań. Wszystkie te dodatki mają jednak wpływ na cenę Ninebot MAX G30.

Jednym z miejsc, w którym warto zakupić Ninebot MAX G30 Segway jest 3move – sklep zajmujący się sprzedażą hulajnóg elektrycznych. W jego ofercie znaleźć można także akcesoria, dzięki czemu w jednym miejscu możemy kupić wszystko, czego będziemy potrzebować, aby rozpocząć swoją przygodę z przemierzaniem miasta na hulajnodze.

Mi Pro 2 – Xiaomi

Kolejna hulajnoga elektryczna to model Mi Pro 2 od Xiaomi. Maksymalna prędkość, jaką może rozwinąć ten model, to 25 km/h. Maksymalny zasięg jest natomiast mniejszy od poprzednika i wynosi 45 kilometrów. Choć silnik ma nieco mniejszą moc, bo 300W, to nadal jest w stanie pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 20 stopni.

Mi Pro 2 wyposażono w koła z oponą i dętką, niezawodne na nierównym, miejskim terenie. Są one jednak mniejsze niż w Ninebot MAX G30 i mają 8,5 cala. Mogą więc być nieznacznie mniej komfortowe w użytkowaniu. Hulajnoga od Xiaomi jest wodoodporna, jednak klasa IP54 zapewnia znacznie słabszą ochronę niż klasa jej poprzednika IPX5. Mi Pro 2 również posiada wbudowane dodatki takie jak wyświetlacz LCD czy moduł bluetooth.

Materiał partnera