Wynajem samochodów

Kiedy warto wypożyczyć samochód?

Przyzwyczaiłeś się do tego, że w każdej chwili masz do dyspozycji swój komfortowy samochód, niestety obecnie auto wymaga naprawy i pobytu w warsztacie, a Ty nie wyobrażasz sobie, że miałbyś korzystać z komunikacji miejskiej? To właśnie między innymi w takich sytuacjach, z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów. Na czym polega wynajem samochodów dla klientów indywidualnych? Kiedy warto wynająć auto na firmę? Odpowiadamy!

Kiedy warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Wybierasz się w podróż służbową? Jeśli z jakichś powodów zostawiłeś swój samochód w garażu, w miejscu docelowym możesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów. To rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko zachowasz niezależność, ale też szybko i w pełni komfortowo dotrzesz do miejsca przeznaczenia.

Sprawdzone wypożyczalnie samochodów prowadzą krótko i długoterminowy wynajem aut. Korzystając z usług sprawdzonej wypożyczalni masz pewność, że auto, które otrzymasz będzie bezpieczne i sprawne. Dobre wypożyczalnie wyróżnia szybki czas realizacji, konkurencyjne ceny, elastyczna oferta oraz minimum formalności! Godną polecenia firmą, oferującą ponadto wynajem samochodów jest Serwis Blacharsko-Lakierniczy Perfect Car.

Wynajem samochodów dla klientów indywidualnych

Wynajem samochodu jest wyjątkowo atrakcyjnym rozwiązaniem dla klientów indywidualnych, którzy chcą w pełni korzystać z wygody i niezależności, jaką daje samochód, jednak nie dysponują kapitałem wystarczającym na jego zakup, jednocześnie nie chcą zaciągać kredytu na kupno wymarzonego auta. Skorzystanie z usług wypożyczalni aut to rozsądne rozwiązanie również wtedy, gdy auto prywatne wymaga naprawy lub nagle odmówi posłuszeństwa.

Alternatywa dla leasingu – wynajem samochodu na firmę

Faktem jest, iż wysokiej klasy samochód służbowy, znacznie podnosi prestiż przedsiębiorstwa, wpływając tym samym na poziom reprezentacji zakładu. Zdarza się jednak, że firma nie dysponuje budżetem, który wystarczyłby na zakup wysokiej klasy samochodów. W takiej sytuacji, dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajem samochodu na firmę. Wypożyczanie samochodu na firmę jest świetną alternatywą dla kosztownego kredytu bankowego czy dla leasingu. To korzystne rozwiązanie ma wiele zalet: najem pojazdów odbywa się na podstawie umowy najmu – bez szeregu skomplikowanych formalności. Klient użytkuje pojazd przez czas określony w umowie, w zamian za ustaloną stałą miesięczną opłatę. Co ważne – przedsiębiorca korzystający z najmu pojazdu na firmę, nie ponosi kosztów z tytułu ubezpieczenia czy badań technicznych – obowiązki z nimi związane, należą bowiem do wypożyczalni samochodów, która jest prawnym właścicielem danego auta.

Materiał partnera