wypozyczalnie-samochodow-sixt

Dlaczego warto i gdzie wypożyczyć samochód w Katowicach?

Katowice są miastem, które przyciąga coraz większą ilość osób, odwiedzających je z powodów biznesowych i turystycznych. Do hali Spodek przybywają z koncertami uznani artyści; w Katowicach i niedaleko położonym Chorzowie odbywają się międzynarodowe zawody sportowe; rozwija się biznes; organizowanych jest coraz więcej konferencji naukowych i biznesowych. Lotnisko w Pyrzowicach stale zwiększa liczbę pasażerów i ilość połączeń lotniczych, co przyciąga dodatkowe osoby do korzystania z przelotów z Katowice Airport. Gęsto zaludniony Śląsk warto przemierzać samochodem, który ma się do swojej wyłącznej dyspozycji, dzięki czemu uzyskujemy niezależność i wygodę. Dziś przyjrzymy się wypożyczalni samochodów Sixt Rent a Car.

Spory wybór

Do dyspozycji klientów wypożyczalni Sixt pozostają samochody o niskim przebiegu, w doskonałym stanie i perfekcyjnie przygotowane do wynajmu. W ofercie znajdują się ekonomiczne auta miejskie, luksusowe limuzyny, ekskluzywne samochody sportowe, oraz większe auta: komfortowe minivany, solidne SUV-y oraz auta kombi. Bez względu na cel wynajmu – służbowy lub prywatny, gust i możliwości, każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Lokalizacja

Wypożyczalnie samochodów Sixt w Katowicach są ulokowane w charakterystycznych, bardzo często odwiedzanych miejscach lub miejscach rozpoczęcia podróży w mieście: na terenie lotniska w Katowicach Pyrzowicach, na stacji kolejowej Katowice Główne, oraz w centrum miasta, w Hotelu Novotel. Rezerwacji samochodu można dokonać przez internet, wypełniając prosty formularz.

Opcje dodatkowe

Sixt oferuje szereg  dodatkowych opcji, które uczynią każdą jazdę samochodem jeszcze przyjemniejszą i jeszcze bardziej atrakcyjną. Auto z wybranej grupy: osobowe/kombi, coupe/cabrio, terenowe 4×4, może być wyposażone m.in. w mobilny router WiFi, nawigację GPS, foteliki dla dzieci. Ponadto, można wybrać opcję pakietu odpowiednich ubezpieczeń czy dodatkowego kierowcy, co jest szczególnie przydatne podczas dłuższych podróży i bardzo intensywnie zaplanowanego czasu. Dwie osoby dzielą się radością jazdy wynajętym autem i nie ryzykują kierowania przy dużym zmęczeniu. W wypożyczalni ulokowanej na lotnisku Katowice Airport w Pyrzowicach zwrot samochodu można dokonać całodobowo.

Same plusy

Wypożyczenie samochodu niesie za sobą wiele korzyści. Prosty sposób rezerwacji i przejrzysta umowa sprawia, że formalności nie zajmują wiele czasu. Z auta można korzystać o dowolnej porze i w dowolnym miejscu: nie ma ograniczeń, które wiążą się z podróżowaniem komunikacją miejską. Bardzo przyjemnym aspektem jest wybór nowego, czystego, doskonale zadbanego samochodu, także z grupy aut luksusowych. Takie auta są niezawodne, a podróżujący nimi nie muszą się obawiać, że ulegną awarii. Jednocześnie jest to rozwiązanie dużo bardziej korzystne niż jazda taksówkami, szczególnie kiedy poruszamy się często i na duże odległości. Swoboda, którą daje samochód gotowy do jazdy o każdej porze, ułatwia skorzystanie z uroków miasta i jego okolic. Oferty na wypożyczenie samochodu w Sixt są bardzo atrakcyjne: można skorzystać z wielu opcji tak, by wynajem samochodu był korzystny i dopasowany do aktualnych potrzeb.

Bez względu na cel podróży, podczas wizyty w Katowicach warto wypożyczyć auto w Sixt rent a car i w pełni i swobodnie korzystać z przyjemności pobytu w stolicy Górnego Śląska.

Materiał partnera