Auta w salonie

Dealerzy marki DS w Polsce

Historia marki DS sięga roku 1955, kiedy dzięki wizjonerowi Pierre Boulanger, rzeźbiarzowi Flaminio Bertoni i inżynierowi Andre Lefebvre narodził się kultowy samochód drugiej połowy ubiegłego stulecia. Współczesna marka DS tworzy pojazdy, które możemy zaliczyć do segmentu premium. Klasę, ekskluzywną elegancję i awangardowy styl najpełniej ukazuje dziś samochód DS 5, o którym postaramy się opowiedzieć, mówiąc o dealerach marki DS w Polsce.

Nowe samochody marki DS i nie tylko

Nowe samochody marki DS w Polsce kupimy jedynie w trzech miastach: Warszawie, Katowicach i Krakowie. Postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej dystrybutorowi DS Automobiles z Krakowa. W ofercie nowych samochodów DS znajdziemy obecnie wszystkie modele dostępne w oficjalnej dystrybucji, jak na przykład: DS 3 (miejski hatchback, który jest rozwinięciem idei modelu Citroen DS 3) w wersji podstawowej, Caffe Racer, czy Pure Tech, DS 4 (kompaktowy hatchback wyróżniający się niskim zawieszeniem), DS 7 CROSSBACK (wyszukany SUV o potężnej sylwetce). Nowe samochody DS to nie jedyne auta w ofercie dealera z Krakowa – klienci mogą również wybierać spośród używanych samochodów marki DS. Dostępne są egzemplarze różnych modeli marki w naprawdę atrakcyjnych cenach, które są adekwatne do roku produkcji, przy czym trzeba zaznaczyć, że wszystkie z nich są w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Jeśli mamy wątpliwości, który samochód będzie najlepszy dla nas, możemy te wątpliwości w prosty sposób rozwiać: wypełnić prosty formularz i umówić się na jazdę próbną w krakowskim salonie DS. Jazda próbna pozwala nam poznać samochód i sprawdzić, jakie doznania z jazdy pojawią się podczas prowadzenia samochodu własnymi rękami.

Idealny przykład samochodu klasy premium – DS 5

Jak wspomnieliśmy we wstępie, samochód DS 5 możemy bez wahania zaliczyć do samochodów klasy premium. A co dokładnie oznacza klasa premium? – W kontekście designu, klasa premium oznacza niepowtarzalność; samochody klasy premium zdecydowanie wyróżniają się na tle tych, które na co dzień najczęściej widujemy na drogach. Modele oferowane przez DS Automobiles są oryginalne i wyjątkowo eleganckie. Klasa premium to też komfort podróżowania – samochody premium mają świetną amortyzację, a ich kabiny są doskonale wyciszone, mają wygodne fotele, mogą być wyposażone w różne dodatki. Są do tego wykonane z wyjątkową dbałością nawet najdrobniejszych elementów. Samochód DS 5 to przykład takiego właśnie auta – to nowoczesny hatchback z nadwoziem o wyjątkowo finezyjnym i prestiżowym wyglądzie, wykonany z precyzją, wygodny, o bardzo wysokim komforcie prowadzenia. Jeśli więc jeszcze nie znasz marki DS – warto na nią zerknąć!

Materiał partnera