Części i akcesoria samochodowe Bosch. Przegląd ofertowy

Rynek części samochodowych w Polsce jest ogromny. Nic dziwnego. Pewne elementy silnika z założenia należy wymieniać co określony czas, np. filtry, inne zużywają się w trakcie eksploatacji, lub tym bardziej nieprawidłowej eksploatacji czy konserwacji. W sprzedaży znajdziemy oryginalne części producentów aut, renomowanych producentów części i niestety również części niewiadomego pochodzenia. Oczywiście rekomendujemy tylko te sprawdzone i ich ofertę dziś przejrzymy.

Udaliśmy się do warsztatu MERC Jaworowscy w Pile, który przynależy do sieci serwisów Bosch.

Zdecydowaliśmy się na przyłączenie do tej sieci, ponieważ części samochodowe firmy Bosch słyną z wyjątkowej jakości i trwałości i daje nam to dostęp do ogromnego asortymentu produktów. A do tego wszyscy nasi pracownicy mają szansę  przechodzić odpowiednie szkolenia podnoszące ich kwalifikacje. Wszystko razem decyduje o możliwości świadczenia kompleksowych i niezwykle drobiazgowych usług.

Co znajdziemy w ofercie firmy Bosch?

Akumlatory

Bosch wprowadził nowoczesna technologię przy produkcji akumulatorów, co pozwoliło spełnić, a nawet przewyższyć normy w zakresie technologii, mocy rozruchowej i pojemności. Możliwe jest dopasowanie właściwego akumulatora marki Bosch do naszego stylu jazdy, warunków użytkowania pojazdu oraz jego specyfikacji.

Filtry

  • Kabinowy – gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo dla zdrowia, ponieważ czyszczą powietrze dostające się do kabin. Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o okresowej wymianie filtrów kabinowych.
  • Oleju – wysoki poziom absorpcji zanieczyszczeń przy zachowaniu wysokiej przepustowości filtra. Stabilne zamocowanie filtra w obudowie i wzmocnione połączenia klejone zapewniają długi czas użytkowania przy zachowaniu wysokich parametrów działania.
  • Paliwa – medium filtracyjne wykonane z impregnowanej mikrofazy stanowi niezawodną ochronę wrażliwych na zanieczyszczenia precyzyjnych komponentów nowoczesnych systemów wtrysku benzyny.

Elementy układu hamulcowego

Priorytetem produkcji systemów hamulcowych Bosch jest jakość i niezawodność. Jako wynalazca i rynkowy lider w produkcji układów antyblokujących kół ABS, Bosch rokroczne powiększa swoje Know-how w tym zakresie. Obecnie Bosch projektuje i dostarcza systemy hamulcowe dla największych producentów samochodów na świecie.

Świece żarowe

Nowy Duraterm Chromium firmy Bosch to nowoczesna technologia świec żarowych o dużej wydajności. Wysoka jakość materiału użytego do budowy rdzenia świecy stopu niklowo-chromowego zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed korozją oraz wydłużenie okresu użytkowania o 100%. Zastosowanie bimetalicznej spirali regulacyjnej zaowocowało skróceniem do połowy czasu nagrzewania.

Ponadto w swojej ofercie firma posiada niezwykle wytrzymałe paski napędowe oraz innowacyjne i skuteczne wycieraczki.

Materiał partnera