blyskawiczny kredyt samochodowy firma leasing

Błyskawiczny kredyt samochodowy

Czy kredyt samochodowy się opłaca? Jak najbardziej, ale trzeba dokładnie przeanalizować ofertę konkretnego pożyczkodawcy. Warto wiedzieć, co w ten sposób można zyskać i jak przygotować się do procesu wzięcia szybkiego kredytu na samochód. Jeśli marzysz o własnych „czterech kółkach”, to warto skorzystać z takiej możliwości. Co warto wiedzieć o takiej ofercie finansowania?

Po co brać kredyt na samochód?

Często jest tak, że marzy się nam jakiś model pojazdu lub po prostu szybko trzeba zakupić nowy pojazd, bo na przykład otrzymało się pracę kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania i przystanków komunikacyjnych.

Ale skoro nagła potrzeba, to i nagły wydatek. Nie zawsze dysponuje się gotówką, zwłaszcza gdy mowa o kwocie rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. W takim przypadku bardzo dobrze sprawdza się szybki kredyt samochodowy, który zapewni fundusze na realizację planów związanych z zakupem auta.

Co można sfinansować kredytem samochodowym?

Taki kredyt pozwoli sfinansować zakup większości pojazdów, które podlegają rejestracji w wydziale komunikacji odpowiednim dla danego miejsca zamieszkania. Dotyczy to więc zarówno samochodów osobowych, jak i motocykli oraz ciężarówek i aut dostawczych.

Takim kredytem można też wspomóc się przy zakupie ciągników, pojazdów specjalnych, a nawet jednostek pływających. Nazwa „kredyt samochodowy” jest więc dość ogólna.

Szybki kredyt samochodowy – co warto wiedzieć?

Procedura udzielania kredytu samochodowego jest bardzo prosta i przejrzysta. Najpierw musisz złożyć wniosek kredytowy. Następnie analizowana jest Twoja zdolność kredytowa.

Co ważne, w wielu miejscach, na przykład w firmie Partner Leasingowy, akceptuje się różne źródła dochodu. Może to być więc zarówno umowa o pracę, jak i umowa zlecenia, kontrakt, umowa najmu, dzierżawa, działalność rolnicza, dochód uzyskiwany poza granicami kraju, działalność gospodarcza itd. Finansowanie dostępne jest więc dla osób fizycznych oraz dla firm.

Na szczególną uwagę zasługuje kredyt samochodowy dla firm, który przyznawany jest w oparciu o uproszczone procedury. Zwykle nie ma potrzeby dostarczać dokumentów finansowych, co znacznie skraca czas oczekiwania na decyzję. Ponadto z kredytu samochodowego mogą skorzystać nowe przedsiębiorstwa – niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności.  

Dlaczego warto zdecydować się na taki kredyt?

Jest wiele zalet takiego rozwiązania. Do najważniejszych z pewnością należy błyskawiczna decyzja kredytowa i szybko przyznane pieniądze, które pozwalają na sfinansowanie zakupu wymarzonego pojazdu. Niekiedy otrzymuje się kredyt bez wymogu AC nawet do 50 000 zł, co stanowi dodatkowy atut oferty. Dla kredytobiorcy przygotowuje się indywidualnie dopasowany plan spłat rat – mogą to być raty równe, malejące lub balonowe. W ramach niektórych ofert dodatkowo otrzymuje się atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, a także możliwość kredytowania innych potrzeb, takich jak wyposażenie dodatkowe lub wspomniane ubezpieczenie.

Materiał partnera