auto spa uslugi

Auto SPA. Jaka firma może tak siebie nazywać?

Nie tylko człowiek potrzebuje raz na jakiś czas zażyć SPA. Okazyjnej pielęgnacji potrzebują także samochody.  Auto SPA, czy inaczej – detailing, obejmuje zarówno wnętrza pojazdów, jak i ich zewnętrzną powłokę. Czynności z zakresu wymienionej usługi powinny być wykonywane przez profesjonalistów znających się na swoim fachu. Konieczne jest także stosowanie odpowiednich sprzętów i środków. Jaka firma może nazwać siebie specjalistą od Auto SPA?

Jakie usługi powinna wykonywać firma Auto SPA?

W ramach Auto SPA firma powinna wykonywać następujące usługi:

  • zabezpieczanie lakieru i wnętrza tytanowymi powłokami,
  • renowacja powłok lakierniczych, skór, kloszy lamp,
  • pranie tapicerki,
  • mycie i czyszczenie detailingowe,
  • montowanie folii ochronnych,
  • usuwanie rys i otarć,
  • przygotowywanie auta do sprzedaży,
  • przyciemnienie szyb,
  • zmiana koloru auta,
  • usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

W całym procesie detailingowym nie chodzi wyłącznie o dokładne mycie samochodu, a więc o usunięcie zabrudzeń. To także niwelowanie drobnych defektów powstałych na drodze użytkowania danego pojazdu. Zakres usług wykonywanych w ramach Auto SPA może uwzględniać jedną zmianę albo cały ich pakiet. Wszystko zależy od potrzeb klienta.

Jaka firma może nazywać siebie specjalistą w dziedzinie Auto SPA?

Naczelnym zadaniem firmy Auto SPA powinna być dbałość o estetykę samochodów. Usługi muszą być więc wykonywane z należytą starannością, aby pojazdy wyglądały niemal jak nowe. Taka firma powinna także stosować odpowiednio dobrane kosmetyki i sprzęty. Pielęgnacji w ramach Auto SPA poddawane będą zarówno samochody klasy premium, zabytki, jak i pojazdy ze średniej półki. Doświadczona oraz wykwalifikowana kadra będzie umieć wykonać wymienione wyżej usługi na wszystkich autach. Ważne w tym przypadku jest także umiejętne doradztwo, jak i przeprowadzenie odpowiedniego szkolenia.

Wszystkie wymienione usługi oferuje firma Bbiela Auto SPA stacjonująca w Krakowie. Oprócz dużego doświadczenia salon posiada także odpowiednie certyfikaty oraz licencje na wykonywanie poszczególnych czynności. Firma szkoli z Auto SPA nie tylko klientów indywidualnych, ale także profesjonalistów i osoby chcące rozpocząć działanie w zakresie detailingu.

Każdy samochód, nieważne czy nowy, czy stary, wymaga od czasu do czasu renowacji lub odświeżenia. Warto skorzystać wtedy z oferty Auto SPA. Działanie na własną rękę z niesprawdzonymi środkami może okazać się nieudanym pomysłem, dlatego koniecznie trzeba zgłosić się do profesjonalistów.

Materiał partnera