jadący ulicą bus

5 ciekawostek, które warto znać przed zabudową busa

Bus to jeden z najpopularniejszych środków transportu, który od lat utrzymuje się na topowej pozycji. Wynika to z wielu czynników. Do najważniejszych z nich jest komfort podróżowania. Dlatego właśnie inwestorzy coraz częściej stawiają na tego typu rozwiązanie. Jak w profesjonalny sposób przystosować busa do indywidualnych potrzeb? Z pomocą przychodzi firma zajmująca się  zabudową pojazdów.

Czy zabudowa busa to rozwiązanie dla Ciebie?

Prowadzisz firmę transportową lub usługową, która stawia na ofertę dostosowaną do potrzeb konsumentów? Zabudowa busów pozwoli Ci na stworzenie praktycznego pojazdu, w którym będziesz mógł bezpiecznie przewozić swoich klientów lub pracowników.

Szukasz zaufanej firmy zajmującej się tego typu usługami? Postaw na HITBUS, czyli ekspertów specjalizujących się w zabudowach różnego rodzaju pojazdów już od 1996 roku.

Ciekawostki na temat zabudowy busów

Zastanawiasz się, czy zabudowa busa to opłacalna inwestycja, którą warto wziąć pod uwagę? Poniżej znajdziesz listę najciekawszych informacji na ten temat i przekonasz się, czy jest to rozwiązanie spełniające Twoje wymogi.

  • Ekonomiczne podejście do sprawy.

Przerobienie samochodu dostawczego na busa może być bardziej ekonomiczną opcją niż zakup zupełnie nowego pojazdu. Zabudowy również są wykonywane w pojazdach z rynku wtórnego. Dlatego nie musisz wydawać fortuny na nowego busa, jeśli masz do dyspozycji możliwość wykonania spersonalizowanej zabudowy w samochodzie używanym.

  • Możliwość personalizacji busa.

Zabudowa busa to rozwiązanie, które otwiera przed Tobą tak naprawdę nieskończoność możliwości. To od Ciebie zależy, co znajdzie się we wnętrzu pojazdu oraz jak będzie on wyglądał. W ten sposób jesteś w stanie zadbać o każdy najmniejszy szczegół i wyposażyć swój środek transportu zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dostosowanie do potrzeb każdego klienta.

Zajmujesz się transportem osób na większe odległości? Z pewnością przydałyby im się takie udogodnienia jak wydzielone miejsca na bagaże, dodatkowa klimatyzacja czy większe odstępy między siedzeniami. Zabudowy pozwalają również na dostosowanie pojazdu dla osób niepełnosprawnych.

  • Wyróżnienie na rynku

Zabudowane busy to innowacyjny pomysł, który wyróżni Twoją firmę na rynku. Zmodernizowane busy, które charakteryzują się swoją oryginalnością, bez wątpienia przyciągną nowych i zatrzymają obecnych już klientów.

  • W zgodzie z prawem

Niestandardowe rozwiązania stosowane w pojazdach często kończą się tym, że nie są one dopuszczone do ruchu drogowego. Decydując się na zabudowę busa w firmie posiadającej uprawnienia i homologacje na montaż dodatkowych foteli, masz gwarancję, że Twój środek transportu przejdzie niezbędne badania i dopuszczenie do ruchu i samochód zostanie zarejestrowany w wydziale komunikacji ze zwiększoną liczbą miejsc.

Materiał partnera