ROMANTYCZNE I EKSTREMALNE PREZENTY DLA DWOJGA NIEZALEŻNIE OD OKAZJI – PRZEJRZYJ NASZE PROPOZYCJE!

Okazji, które prowokują nas, do podarowania sobie nawzajem prezentów jest mnóstwo. Imieniny, urodziny, obrona pracy dyplomowej, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, walentynki, święta Bożego Narodzenia, święta Wielkanocne i wiele, wiele innych. Jak wybrać odpowiedni prezent? Co brać pod uwagę w trakcie zakupów, a co od razu zdyskredytować? W niniejszym artykule prezentujemy kilka naszych propozycji na romantyczne i ekstremalne prezenty dla par, które będą adekwatne niezależnie od okazji. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Prezenty dla dwojga – wariant romantyczny

Prezenty dla dwojga automatycznie kojarzą nam się z prezentami dla par. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem w tego typu sytuacji są vouchery i bilety, które upoważniają do przeżycia wspólnie czegoś niesamowitego. Trudno dać parze prezent materialny, który zadowoli ich oboje – zresztą upominki o materialnym charakterze i tak powoli wychodzą z mody. Przeżycia są lepsze, bo pozostają w głowie na dłużej i można do nich wracać we wspomnieniach. Romantyczny weekend w górach lub nad jeziorem, a także kolacja tylko we dwoje to pomysły, które nasuwają się w pierwszej kolejności. Możemy do nich dodać jeszcze degustację wina (lub innego alkoholu, również piw rzemieślniczych lub whisky), pobyt w salonie masażu albo SPA, które pozwolą parze solidnie się zrelaksować.

Prezenty dla dwojga – wersja ekstremalna

Dla wszystkich par, które lubią bardziej ekstremalnie spędzać czas i nieustannie poszukują adrenaliny, mamy propozycje z nieco innych kategorii. Kto od razu nie lubi rzucać się na głęboką wodę, temu możemy polecić tor gokartowy albo sesję VR (Wirtualna Rzeczywistość), dzięki której będzie mógł przenieść się do wyimaginowanego świata, strzelać z łuku, brać udział w olimpiadzie, albo skorzystać z szalonego rollercoastera. Kto jednak woli prawdziwe emocje, ten może skorzystać z voucherów upoważaniających do wzięcia udziału w takich aktywnościach, jak skok spadochrony we dwójkę, turniej w rzucaniu siekierami do celu, lot widowiskowy na paralotni. Możliwości są nieograniczone i tylko od nas zależy, na co się zdecydujemy.

Podsumowanie

Pamiętaj by wybierając prezent postarać się wybrać coś, co zaskoczy osoby obdarowywane. Niezależnie od okazji i tego, czy wybierasz prezent dla znajomej pary, czy może dla siebie i drugiej połówki, z którego oboje skorzystacie, prezent dla dwojga może być romantyczny lub bardziej „ekstremalny”. Wybierz mądrze, a wszyscy powinni być zadowoleni!

Materiał partnera