Przedmioty z grawerem/nadrukiem – idealny pomysł na prezent

Grawerowanie przedmiotów, które mają posłużyć za prezent, cieszy się coraz większą popularnością. Podobnie jest z przedmiotami, które można spersonalizować dzięki nadrukowi. Nowoczesne technologie pozwalają na wykonanie grawerunku lub nadruku na wielu różnych materiałach np. na szkle, porcelanie drewnie i metalu, więc możemy do woli wybierać w różnych opcjach i znaleźć w ten sposób idealny pomysł na niebanalny podarunek.

Grawerowanie – jakie zalety niesie za sobą personalizacja prezentu?

Dzięki grawerunkowi lub nadrukowi możemy zmienić np. zwykły przedmiot codziennego użytku w wyjątkowy i posiadający duszę podarunek. Warto korzystać z tej możliwości, bo liczy się przecież nie tylko wartość materialna prezentu, ale także jego wartość emocjonalna, którą zyskuje przedmiot z grawerem. Dlatego właśnie niektóre prezenty darzymy wyjątkowym sentymentem, a inne przez długie lata leżą zapomniane w szafce lub na dnie szuflady.

Grawerunek na szkle – wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję

Grawerunek oraz nadruk mogą sprawdzić się w wielu sytuacjach. Po pierwsze służą personalizowaniu przedmiotów mających stanowić pamiątkę ważnych wydarzeń w życiu np. pucharów i wazonów. Pomysłem, który warto wykorzystać, jest podarowanie szklanego wazonu np. rodzicom z okazji rocznicy ślubu lub nowożeńcom na pamiątkę dnia, w którym stanęli na ślubnym kobiercu. Podobny podarunek można przygotować z wielu innych okazji i na pewno zasłuży on na ważne miejsce oraz zyska uznanie osoby, którą nim obdarujemy – podpowiada ekspert z firmy GRAVTEC.

Grawerunek na drewnie – ozdoba niebanalnych prezentów

Pomysłem na prezent np. dla miłośnika wina jest grawerunek na drewnianej skrzynce służącej do jego przechowywania. Takie podarunki dostają nowożeńcy oraz np. ważni klienci i kontrahenci, o których coraz częściej dbają właściciele firm, przygotowując specjalne gadżety okolicznościowe. Dobrym pomysłem na okolicznościowy prezent są także długopisy z nadrukiem, które dodatkowo stają się skuteczną reklamą firmy.

Grawerowane dyplomy – pamiątka, która nigdy nie blednie

Dyplom oraz podziękowanie także mogą stać się wyjątkowym prezentem. Dlaczego w ten sposób nie uhonorować swoich dziadków, rodziców, współmałżonka oraz dziecka lub nie potraktować go nieco z przymrużeniem oka i zamienić na wyjątkowy „dowód wdzięczności” np. za nie do końca chwalebne zasługi?

Prezent z nadrukiem – mała rzecz, a cieszy

Niewielki przedmiot codziennego użytku np. kubek można szybko spersonalizować dzięki nadrukowi. Warto o tym pamiętać nie tylko w sytuacji poszukiwania drobnego upominku na mikołajki i inne okazje, ale także, gdy brakuje nam pomysłu na to, czym obdarować większą grupę osób np. kończących szkołę uczniów, pracowników oraz klientów.

Materiał partnera