Prezent świąteczny dla Niego – co wybrać?

Jednym z ważniejszych momentów świąt w domach, które kultywują tradycję, jest wręczanie upominków bliskim. W tym artykule przedstawiamy kilka sprawdzonych pomysłów na prezent świąteczny dla mężczyzny: nie tylko dla męża czy partnera, ale i dla taty, brata czy po prostu znajomego. Zainspiruj się!

Prezent z klasą

Szukasz upominku, który zawsze będzie w dobrym guście i z pewnością spodoba się mężczyźnie, który dba o swój wizerunek? Jeśli tak, to masz naprawdę wiele możliwości! Jeżeli bliska Ci osoba chodzi elegancko ubrana, możesz zdecydować się na przykład na muszkę i poszetkę, która będzie stanowić atrakcyjny dodatek do ubioru. Innym pomysłem, który doceni stylowy mężczyzna, są spinki do mankietów. Twój znajomy na co dzień pracuje na laptopie? Sprezentuj mu skórzaną torbę! Ponadczasowym podarunkiem są również inne akcesoria, np. portfel pod choinkę spodoba się mężczyźnie w każdym wieku. Wahasz się, czy to na pewno trafiony pomysł? Skórzany męski portfel to przydatny dodatek, który przyda się zarówno studentowi, jak i biznesmenowi. 

Dla miłośników literatury 

Nie masz pomysłu na prezent, a wiesz, że ta osoba lubi spędzać wolny czas z lekturą? Pomyśl o zainteresowaniach tej osoby. Jeśli jest na etapie budowania swojej kariery, możesz pokusić się o coś z działu biznes, pasjonatom gotowania sprezentuj książkę z ciekawymi przepisami, a fanowi fascynujących opowieści, kryminał. Możliwości są niewyczerpane! Dobrym pomysłem dla mola książkowego może być także czytnik e-book.

Z dreszczykiem emocji 

Niektórzy wolą podarować komuś wyjątkowe przeżycie zamiast czegoś materialnego. Co to oznacza? Obecnie mamy do wyboru naprawdę dużo różnych ofert związanych ze spróbowaniem czegoś nowego. Przykład? Jeśli Twój kolega uwielbia motoryzację, sprezentuj mu przejażdżkę wyścigowym samochodem. 

Romantyczny gest dla ukochanego 

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny dla chłopaka lub męża? Trafionym pomysłem może być weekend we dwoje w pięknym miejscu. Sprawdzić się może wyjazd we dwoje do miejsca, które jest dla Was ważne, np. ze względu na to, że wiąże się z Waszą rocznicą. Jeśli nie macie na to wystarczająco czasu lub nie jesteś w stanie zorganizować takiego wyjazdu, przemyśl coś na mniejszą skalę. Może to być na przykład lot balonem we dwoje lub kolacja w ulubionej restauracji. 

Praktyczne gadżety

Nie da się ukryć, że wielu mężczyzn lubi otaczać się gadżetami i elektroniką. Możesz mu sprawić więc prezent, który będzie powiązany z jego hobby. Może to być na przykład dron, kamera go pro lub samochodowa. Zwolennika podróżowania, może ucieszyć kubek termiczny lub zestaw do biwakowania.

Powyższe przykłady dobrze pokazują, że pomysłów na prezent pod choinkę dla mężczyzny jest naprawdę wiele! Święta to wyjątkowy czas, dlatego zastanów się na spokojnie, jaki podarunek ma największe szanse na sprawienie radości obdarowywanemu!

Materiał partnera