Najczęstsze modowe faux pas, które popełniają mężczyźni. Poznaj top 5 niechlubnych zwyczajów

Bądźmy szczerzy większość mężczyzn od czasu do czasu zalicza totalne faux pas. Oczywiście możemy to przyjąć ze spokojem, ale również stwierdzić cóż „taki mamy klimat”. Jedno jest pewne, te błędy są czasami bardzo śmieszne. Ale my dzisiaj postanowiliśmy je podsumować i wymieć też najczęstsze, tak dla dobrego humoru. Już teraz wszystkim partnerkom, matkom, a nawet dzieciom tych, co lubią popełniać modowe wpadki radzimy, aby zakupili cienki portfel Solier. Pewnie już domyślacie się dlaczego? Ale nim do tego przejdziemy to rozpoczniemy od klasyka…

Skarpetki, ach te białe skarpetki

Cóż każdy ma prawo do błędów, ale panom zdarzają się one często, czasem mamy wrażenie, że aż za często. Na nic rady, pouczenia, a nawet wyśmiewanie, skoro nadal większość z nich nie nauczyła się, że skarpetki nie mogą być widoczne, a co gorsza białe, jeżeli mają ubrany garnitur. Białe spodnie i ciemne spodnie garniturowe to jeden z klasyków. Czasami można mieć wrażenie, że mają stylówkę na skate’a w garniturze. Cóż te białe skarpetki niestety prześladują nas często, szczególnie latem. Kto wymyślił, żeby do sandałków ubierać skarpety? Przecież to się nie godzi, podobnie rzecz wygląda z klapkami i skarpetami. Choć nawet David Beckham pojawił się w takim outficie i nawet on wyglądał fatalnie, a więc panowie skarpetki nie mogą wystawać – to fakt, a nie opinia.

Za duży, za gruby… portfel

Mówi się, że to my kobiety nosimy za dużo rzeczy w torebce, ale my mamy w niej tylko to, co jest nam rzeczywiście potrzebne bądź też bardzo potrzebne. Choć mamy wrażenie, że ten pogląd wyraził mężczyzna, który chce coś ukryć, wszak większość panów niestety ma tendencję do noszenia za dużych portfeli i dodatkowo przepełnionych po same brzegi. Wiele papierków, dokumenty, paragony czy nawet faktury – to wszystko się w nich mieści. Ale po co? Dlaczego? Chciałoby się rzec… Dlatego już teraz radzimy Wam, że najlepszym wyborem jest męski portfel slim, wszak jest elegancki, zgrabny i pomieści tylko i wyłącznie to, co właściwe. Niestety panowie te wypchane w 150% portfele wkładają także do garnituru, efekt jest taki, jak można się spodziewać. Dlatego, jeżeli zastanawiacie się, co kupić na urodziny czy też zwyczajnie bez okazji, koniecznie zdecydujcie się na cienki portfel. Sklep Solier oferuje szeroki wybór i najwyższej jakości modele.

Wystająca bielizna – to nie wygląda dobrze

Pamiętacie modę, na wystające zza spodni stringi – my niestety tak, ale nadal usilnie staramy się zapomnieć. Ale mężczyźni nic nie nauczyli się na naszych błędach. Panowie jeszcze dekadę temu nosili bardzo niskie spodnie, przez co bielizna była praktycznie całkowicie widoczna. Chyba nie wiedzą, co oznacza to w subkulturze więziennej, wszak do zaproszenie na tête-à-tête. Ale niestety nadal ich bokserki czy slipki są widoczne zza spodni i to nie tylko wtedy jak się schylają, choć na szczęście już nie w 90%. Panowie czy to takie trudne założyć pasek? Nam wydaje się, że nie.

Kilka modowych wpadek, które doprowadzają kobiety do złości

Ile z nas może powiedzieć, że są zadowolone ze stylu i ubrań w jakich chodzi partner? Cóż racze niewiele. A więc wśród największych ich wpadek można wymienić noszenie dresu zawsze i wszędzie, a przecież to strój sportowy, ewentualnie domowy. Kolejnym niechlubnym elementem jest rozpinająca się koszula na brzuchu. My wiemy, że robimy pyszne jedzenie, ale ta koszula pamięta studniówkę sprzed 15 lat i była za mała już 10 lat temu. Następnym grzeszkiem jest ubieranie za niskich i za obcisłych spodni, a do tego gołe kostki, nawet, gdy za oknem mróz. Mężczyźni chyba nie pamiętają, że niskie biodrówki to nasza domena, wszak my mamy szerokie biodra, ponadto nie starajcie się za wszelką cenę zmieścić w te spodnie. Cóż, nie wygląda to dobrze. Ponadto zimą nie nosimy gołych kostek, jeżeli lubicie zimno i negliż, to radzimy Wam zostać morsami.

Ok my też mamy wady, choć ich nie mamy i w żadnym stopniu nie wolno Wam ich wymieniać, ani tym bardziej się naśmiewać. Bo jak wiadomo, my mamy do tego prawo, a wy nie. Ponadto żadnej, ale to żadnej kobiecie nie można wytykać błędów, chyba że lubicie bardzo głośne, długie rozmowy…

Materiał partnera