Najchętniej kupowane sztuczne kwiaty. Propozycje ofertowe

Sztuczne kwiaty mają wiele zalet – nie uczulają, wyglądają pięknie przez cały czas oraz ozdabiają wnętrza dodając im kolorów. Świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach zaciemnionych, o dużej wilgotności lub innych, w niesprzyjających kwiatom warunkach. Przedstawiamy kilka propozycji najchętniej kupowanych sztucznych kwiatów, które sprawdzą się nie tylko w domu.

Nowoczesne sztuczne kwiaty są niemal nie do odróżnienia od prawdziwych. Dodają wnętrzom koloru i uroku. Nie przyciągają owadów, nie powodują reakcji alergicznej, nie więdną i zawsze wyglądają pięknie, nawet w miejscach, w których zwykłe kwiaty nie dałyby rady przeżyć. Poniżej kilka propozycji ofertowych najpopularniejszych sztucznych kwiatów.

Kwiaty zielone

Zieleń uspokaja i łagodzi zmęczenie oczu. Zielone kwiaty doskonale komponują się z drewnianymi meblami czy panelami. Wprowadzają naturę do wnętrza, dzięki czemu czujemy się jak w zielonym lesie. Sztuczne drzewka i krzewy o zielonym kolorze doskonale sprawdzą się na przykład w zaciemnionej łazience bez okien lub na klatkach schodowych czy korytarzach. Naturalne kwiaty, które do przeżycia potrzebują słońca, nie przeżyłyby długo bez dostępu naturalnego światła, natomiast sztuczne zielone kwiaty sprawdzą się w tej roli doskonale.

Białe kwiaty

Białe kwiaty sprawdzą się idealnie w restauracjach czy salach weselnych, jako element na przykład zielonej ściany umieszczonej za parą młodą. Z długich, zwisających zielonych gałązek z białymi kwiatami stworzymy idealne tło do zdjęć. Ich neutralny kolor będzie pasował do każdego wystroju, niezależnie od koloru przewodniego wesela. Sprawdzi się również podczas innych uroczystości, takich jak chrzciny czy komunie święte.

Kolorowe bukiety

Kolorowe bukiety sprawdzą się doskonale w jadalni. Dodadzą uroku każdemu wnętrzu, dodatkowo nie wywołają reakcji alergicznej u osób uczulonych i nie przyciągną owadów. Wyglądają pięknie przez cały rok, ciesząc oczy wiosennym wyglądem.

Najwięcej bukietów sprzedajemy w okresie od października do grudnia, ponieważ są doskonałą ozdobą grobów naszych najbliższych – mówi właścicielka hurtowni Erena w ZabierzowieW ofercie mamy także bukiety bożonarodzeniowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością – typowo bożonarodzeniowa gwiazda betlejemska to kwiat, który może być trujący, dlatego osoby posiadające małe dzieci lub zwierzęta nie chcą ryzykować ich zdrowia i wybierają równie piękny kwiat sztuczny.

Dzięki sztucznym kwiatom nie musimy obawiać się, że nasza ozdoba w wyniku nieprawidłowej pielęgnacji lub niesprzyjających warunków pogodowych szybko zwiędnie i straci swój urok. Dodatkowo, raz zakupiony bukiet możemy wykorzystywać wielokrotnie, w zależności od okazji.

Materiał partnera