Naszywki

Na których elementach odzieży najczęściej umieszczamy naszywki?

Naszywki, szczególnie te z logo ulubionego zespołu, były hitem lat 90. Umieszczano je na kurtkach i plecakach, a dzięki temu młodzież mogła wyrazić siebie i swoją przynależność do danej subkultury. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym metodom druku, mamy jeszcze większy wybór tych aplikacji. Można je przyszyć na praktycznie każdy element ubioru. Sprawdź, na co przyszywa się je najczęściej i dlaczego warto to robić.   

Naszywki na spodnie

Chyba każdy chociaż raz będąc dzieckiem, podczas długich i szalonych zabaw na dworze, zrobił dziurę w spodniach. Zamiast je wyrzucać, mama nadawała spodniom drugie życie, zakrywając dziurę kolorową naszywką. W dzisiejszych czasach naszywka na jeansach to nie znak, że spodnie są zniszczone, a dekoracja. Aplikacje te ze zwykłych spodni mogą stworzyć oryginalne i niezwykle modne ubranie. Można je przyszczyć w dowolnym miejscu – na dolne nogawki, udach, czy tylnych kieszeniach. Ciekawym pomysłem jest również umieszczenie dużej ilości naszywek na całej długości spodni. Dzięki temu samodzielnie stworzymy spodnie podobne do tych sprzedawanych w sieciówkach, ale te będą jedyne w swoim rodzaju.

Naszywki na buty  

Obecnie obuwie najczęściej kupujemy w popularnych sklepach sieciowych. Skutkuje to tym, że na ulicy często możemy zauważyć osoby w takich samych lub bardzo podobnych butach. Na szczęście jest sposób na to, aby mieć obuwie, które wyróżni się na tle innych. Wystarczy zaopatrzyć się w naszywki na buty, które nadadzą im zupełnie nowego charakteru. Kolorowe aplikacje można umieścić na obuwiu sportowym np. trampkach lub adidasach, dzięki czemu stworzymy niepowtarzalny model, którego mogą pozazdrościć nam inni. Naszywki świetnie wyglądają też na jednolitych espadrylach, czyli materiałowym obuwiu z podeszwami ze sznurka jutowego, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Mało tego, naszywki można zaaplikować na botki lub kozaki, aby w zimowe, szare dni mieć powód do uśmiechu.

Naszywki na czapki

Czapka z daszkiem to element ubioru, który chroni nas przed promieniami słonecznymi, a oprócz tego jest nietuzinkową ozdobą. Sprawdza się w sportowych kreacjach, ale ze względu na szeroki wybór modeli, możemy ubrać czapkę również do casualowych stylizacji. Aby nakrycie głowy zyskało indywidualnego charakteru, można stworzyć swoją własną naszywkę z dowolnym napisem lub grafiką. Jedną z firm, która realizuje naszywki według projektu jest IMAR. Dodatki te w kilka chwil ze zwykłej, nudnej czapki zrobią zupełnie nowy element odzieży. Oprócz czapek z daszkiem można zaaplikować je na zimowe, wełniane nakrycia głowy.

Materiał partnera