Koszulka reprezentacji Polski

Koszulka reprezentacji Polski z nadrukiem. Twój sposób na identyfikację z drużyną

Piłka nożna to zdecydowanie najpopularniejszy sport w Polsce, łączący pokolenia i przyciągający przed ekrany miliony fanów – szczególnie w czasie meczów reprezentacji narodowej. Atrybutem każdego prawdziwego miłośnika piłkarskich zmagań oraz biało-czerwonych orłów jest odpowiednia odzież – czyli przede wszystkim oryginalne koszulki. Wybór dostępnych na rynku rozwiązań jest bardzo szeroki.

Łączy nas piłka

Każdy amator futbolu z pewnością marzył o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak jego idole – Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Michał Pazdan czy Grzegorz Krychowiak. Marzenia te można spełnić zamawiając koszulkę reprezentacji z indywidualnym nadrukiem. W ofercie sklepu internetowego Strojesportowe.eu znajdziemy koszulki, na których możemy umieścić dowolnych wybrany przez nas napis – nasze nazwisko, pseudonim pod którym jesteśmy znani wśród przyjaciół, ulubiony numer, nazwę firmy etc. Koszulki to oryginalne produkty marki Nike, na których użyto identycznego jak w przypadku odzieży reprezentacji wzornictwa. Koszt wydrukowania napisów oraz innych elementów na koszulce uzależniony jest od ich ilości i jakości – przykładowo wydrukowanie numeru z użyciem oryginalnych fontów marki Nike to koszt 15 netto za jedną cyfrę. Każda cyfra oznaczona jest logo Nike.

Idealny prezent dla fana

Bliska nam osoba jest fanem piłki nożnej, a szczególnym uczucie darzy polską reprezentację? W takim razie z pewnością ucieszy się z prezentu, jakim możemy być spersonalizowana, oryginalna koszulka reprezentacji. Taki prezent ucieszy nie tylko fana, ale również aktywnego sportowca. Dlaczego?

Koszulka dla aktywnych  

Spersonalizowane koszulki reprezentacji nie tylko świetnie się prezentują, ale również spełniają wszystkie wymogi stawianie profesjonalnej odzieży sportowej. Wykonywane są one ze 100% poliestru z wykorzystaniem technologii VaporKnit oraz Dri-FIT, które zapewniają bardzo skutecznie odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Dlatego idealnie sprawdzają się w czasie każdego treningu i nawet najbardziej zażartej rywalizacji na murawie – z łatwością dostosowują się do kształtu ciała i przy tym nie ograniczają swobody ruchu, tak ważnej podczas gry. W dodatku są szybko schnące, dlatego utrzymanie ich w czystości nie sprawia najmniejszego problemu.

Kilka wzorów do wyboru

W ofercie firmy Strojesportowe.eu znajdziemy kilka wzorów koszulek reprezentacji. Każda z nich oparta została o kolory flagi narodowej, posiada godło Polski oraz oznaczenie potwierdzające oryginalność produktu.

Materiał partnera