suknia slubna plus size

Jaką suknię plus size wybrać, aby czuć się pięknie w dniu ślubu?

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że chciałoby się wtedy wyglądać szczególnie pięknie. Niestety niektóre Panie ze względu na ich pełniejsze kształty uważają,  że w ich przypadku to niemożliwe. Prawda jest jednak taka, że każda kobieta – niezależnie od noszonego rozmiaru – może wyglądać fantastycznie. Odpowiednio dobrana suknia bardzo w tym pomaga. Jaką suknię plus size wybrać, żeby czuć się wyjątkowo w dniu ślubu?

Dobierz suknię do swojego stylu

Każda z Pań ma swój gust i wyobrażenie o pięknej sukni ślubnej. Jedne lubią prostotę i minimalizm, inne kochają koronki i połyskujące kamienie. Jedne marzą o princesce, inne wolą modele bliższe ciału. Jeśli chcesz czuć się pięknie w dniu ślubu, wybierz suknię plus size w stylu, który Ci się podoba, z którym się utożsamiasz.

Zwykle panna młoda szuka dla siebie kreacji w asyście przyjaciółek albo najbliższej rodziny. Oczywiście warto wziąć ze sobą życzliwych doradców i wysłuchać ich opinii, ale trzeba uważać, żeby nie okazało się, że to cudze gusta będą miały ostateczny wpływ na Twoją decyzję. To Ty założysz wybraną suknię ślubną i Ty masz ją nosić z radością i dumą. Wybierz więc taką, która będzie się podobać przede wszystkim Tobie.

Podkreśl atuty, ukryj słabsze punkty

Każda kobieta niezależnie od rozmiaru ma w swoim wyglądzie rzeczy, które u siebie kocha i takie, których nienawidzi. Często dotyczą one figury. Suknia plus size powinna eksponować atuty Twojej sylwetki, a jednocześnie maskować to, z czego nie jesteś zadowolona. Dlatego zawsze wybierając konkretny model, weź pod uwagę, jak wpływa na Twoją figurę. Czy wysmukla i podkreśla talię? A może poszerza i eksponuje fałdki? Dobrze dobrana suknia ujmie Ci kilogramów i wydobędzie z Ciebie całe piękno.

Suknia plus size to nie kompromis między urodą a wygodą

Oczywiście trudno czuć się piękną, będąc ubraną w niewygodną, uwierającą kreację z drapiących koronek i sztywnego jak papier tiulu, choćby była  najpiękniejsza. Pamiętaj, że wybierając suknię plus size, nie musisz rezygnować z komfortu, na rzecz wyglądu. Dobrze dobrana kreacja ślubna będzie i piękna, i wygodna.

Zdaj się na fachowego doradcę

Jeśli jednak sama nie jesteś pewna, czego właściwie szukasz, zdaj się na fachowe doradztwo. W salonie Ideo Design w Warszawie nie tylko masz ogromny wybór pięknych i precyzyjnie skrojonych modeli sukien ślubnych plus size, ale też otrzymasz pomoc stylistki. Dzięki jej profesjonalnemu, a przy tym życzliwemu podejściu zobaczysz siebie na nowo. Odkryjesz swoje atuty i dowiesz się jak je eksponować, a to pomoże Ci wybrać suknię ślubną, w której naprawdę będziesz czuć się piękna.

Materiał partnera