Torby reklamowe

Ile kosztują torby konferencyjne?

Konferencje biznesowe są dobrą okazją do utrwalania wiedzy o marce. Strategia brandingowa powinna tutaj obejmować działania na rzecz identyfikacji wizualnej firmy (corporate identity), czyli wykorzystywać różnorodne akcesoria do tworzenia spójnego przekazu marketingowego. Jednym z takich gadżetów są torby reklamowe, na których można umieścić logo i kolorystykę tożsamą z reprezentowanym przedsiębiorstwem.

Darmowy upominek zazwyczaj jest przyjemnym doświadczeniem. Wręczenie nawet drobnego „gratisu” na zorganizowanym wydarzeniu to komunikat dla odbiorcy, że jego obecność została doceniona. Oprócz pozytywnych odczuć związanych z otrzymaniem prezentu, utrwala się też wizja marki – nie tylko ze względu na oczywistego nadawcę „wiadomości”, ale także to, co jest na niej nadrukowane. Logotyp firmy na torbie reklamowej skutecznie buduje świadomość marki zarówno wśród uczestników konferencji, jak i na zewnątrz. Gadżety można przecież używać także na co dzień.

Dlaczego warto pozyskać fundusze na torby reklamowe? 

Wiele osób zastanawia się, czy wyprodukowanie akcesoriów konferencyjnych jest opłacalne. Dużą rolę odgrywa tutaj funkcjonalność oferowanych dodatków: jeżeli dana rzecz może służyć jedynie jako przekaz marketingowy, prawdopodobnie nie będzie przydatna dla osób, które nie należą do promowanej firmy. Torby reklamowe mogą być wykorzystane nie tylko jako nośnik treści identyfikujących markę, ale i przedmiot codziennego użytku. Gadżet stanowi wygodne rozwiązanie dla uczestników wydarzenia – kolejne upominki można wkładać do jego środka, nie martwiąc się ich zgubą.

Co wpływa na cenę toreb reklamowych? 

Koszty związane z zakupem toreb konferencyjnych zależą od kilku czynników. Na kompletną cenę produktu wpływa jego projekt – grafika i design powinny zostać należycie dopracowane. Gadżet będzie chętniej używany, jeżeli dobrze się prezentuje. Uzyskana estetyka jest także informacją na temat samej firmy i jej troski do detali. Na wygląd reklamowego upominku (którego różne wersje można zobaczyć na stronie firmy OKTIS) działa też jakość tkaniny: im wyższa, tym droższe jego wytworzenie.

Warto podkreślić, że poza estetyką produktu istotną rolę odgrywa jego wielkość. Cena toreb konferencyjnych zależy od jej ostatecznych rozmiarów. Do uszycia większych modeli potrzeba więcej materiału, a co za tym idzie – rosną koszty złożonego zamówienia. Podsumowując, kwoty za pojedynczą sztukę wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Droższe wersje niejednokrotnie zostają dodatkowo wyposażone, np. we wkłady chłodzące czy izolację.

Materiał partnera