Opakowania foliowe – co je wyróżnia

Folia stretch, woreczki strunowe, torebki foliowe – na rynku znajdziemy opakowania foliowe do różnych zastosowań, dzięki czemu łatwo wybierzemy produkt, który spełni indywidualne potrzeby. Dużą popularnością cieszą się opakowania przezroczyste, które mają tę zaletę, że od razu widać ich zawartość. Co jeszcze znajdziemy wśród oferowanych produktów?

Opakowania foliowe z wysokiej jakości materiałów

Producent opakowań foliowych Europak oferuje wysokiej jakości produkty, który świetnie sprawdzają się nie tylko w branży spożywczej. Możliwość wykonania indywidualnego projektu sprawia, że łatwo dopasować produkt do swoich oczekiwań. W produkcji wykorzystywane są różnego rodzaju materiały, a możliwość łączenia elementów sprawia, że każde opakowanie foliowe wyróżnia się najwyższą jakością. Warto wiedzieć, że producent worków foliowych Europak umożliwia umieszczenie na opakowaniu logo firmy w wybranym odcieniu, dzięki czemu można spersonalizować produkt, aby w maksymalnym stopniu spełniał oczekiwania. W asortymencie znajdują się też torby ekologiczne, które ułatwiają dbanie o środowisko naturalne.

Jakie produkty znajdziemy wśród opakowań foliowych?

Wśród opakowań foliowych znajdziemy produkty wykonane z różnych materiałów, które sprawdzą się w różnych branżach. Są wśród nich m.in.:

  • Opakowania z folii PVC – są odporne na czynniki mechaniczne i na niskie temperatury oraz nietoksyczne. Można też poddać je recyklingowi. Mają naturalny połysk i są przezroczyste, dzięki czemu towar prezentuje się w nich atrakcyjnie. Opakowania te występują w różnych rozmiarach i kolorach. Świetnie nadają się do pakowania zabawek czy pościeli. Chronią przedmioty przed wilgocią i zanieczyszczeniami.
  • Opakowania z folii polipropylenowej (folii PP) – są bardzo trwałe oraz odporne na czynniki atmosferyczne i zanieczyszczenia. Występują w wielu kolorach i świetnie nadają się do przechowywania takich produktów jak pościel, ręczniki czy odzież. Są idealne zarówno do użytku domowego, jak i prezentowania towarów.
  • Opakowania foliowe z polietylenu (PE) – torby i worki foliowe są produkowane z wysokiej jakości folii LDPE i HDPE, co gwarantuje wytrzymałość i wysoką estetykę. Wyróżnia je elastyczność, dzięki czemu łatwo zapakować w nie produkt. Świetnie sprawdzają się podczas przechowywania zarówno firanek i bielizny, jak i materiałów budowlanych.
Materiał partnera