kobieta czytająca skład produktu

Gdzie kupić słodycze bez oleju palmowego?

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas uwielbia jakiś rodzaj słodyczy. Niektórzy lubią batoniki, inni czekolady, a jeszcze inni nie wyobrażają sobie życia bez słodkich kremów do smarowania. Niestety w większości przypadków w składzie kremów znajduje się olej palmowy, który jest nie tylko szkodliwy dla zdrowia, ale również dla środowiska. Gdzie możesz znaleźć słodycze bez oleju palmowego? Podpowiadamy!

Gdzie kupować kremy bez oleju palmowego?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wykorzystywany do produkcji niemal wszystkich popularnych słodyczy olej palmowy, oddziałuje na otaczający nas świat. Jest on pozyskiwany z owoców i zmielonych nasion palmy oleistej, w związku z czym jego produkcja wpływa na likwidację tropikalnych lasów, a tym samym na środowisko naturalne. Poza tym wycinka lasów powoduje znaczny spadek liczebności orangutanów zamieszkujących w tych okolicach.

Jeśli zatem nie chcemy rezygnować ze słodkich smaków i jednocześnie nie chcemy przyczyniać się do produkcji oleju palmowego, możemy postawić na kremy do smarowania dostępne w Sweet Mill. Kremy AlleDobre! nie zawierają w składzie ani oleju palmowego, ani glutenu, ani cukru. Powstają wyłącznie z dobrej jakości składników oraz niskokalorycznych substancji słodzących, takich jak maltitol oraz erytrytol.

Jakie słodycze znajdziemy w asortymencie Sweet Mill?

Pyszności, które dostaniemy w Sweet Mill, zostały stworzone z myślą o praktycznie wszystkich zwolennikach słodkich przysmaków. Ze względu na to, że kremy nie mają dodatku cukru, będą doskonałe dla cukrzyków oraz dla osób, które chcą ograniczyć jego nadmiar w diecie. W szczególności sprawdzą się dla osób na diecie, które nie chcą rezygnować z ulubionych kakaowych smaków.

Dla miłośników klasyki dobrym wyborem będzie krem do smarowania kakaowo-orzechowy w wersji crunch z kawałkami chrupiących orzechów. Będzie on idealnym dodatkiem do uwielbianych przez dzieci kanapek, ale także świetnie nada się do naleśników, omletów lub innych placuszków. Z kolei fani owocowych smaków mogą wybrać krem wiśniowy, który wyróżnia się delikatnie kwaśniejszą nutą. Jako urozmaicenie gofrów sprawdzi się natomiast krem truskawkowy lub rzadko spotykany, pomarańczowy.

W ofercie sklepu dostępne są również kremy proteinowe AlleDobre!, charakteryzujące się podwyższoną zawartością pełnowartościowego białka. Słodkie smaki bez wątpienia urozmaicą każdy jadłospis, a co więcej będą znakomite zarówno dla osób budujących masę mięśniową, jak i tych ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko.

Materiał partnera