telefon

W Sklepie Flex co miesiąc czeka coś nowego

Smartfony w Orange Flex w atrakcyjnych cenach, zniżki na inteligentne gadżety i sprzęty do domu – tak jest w Sklepie Flex, gdzie zakupy robisz wygodnie w aplikacji. Sklep Flex to również dobra okazja na zakup urządzeń jak nowych i upolowanie elektroniki w świetnych cenach. Sprawdź sam!

Smartfony i gadżety w aplikacji Orange Flex

Orange Flex ma już własny sklep – możesz w nim robić bezpieczne i szybkie zakupy przez aplikację. Zamawiasz paroma kliknięciami w intuicyjny sposób, a sprzęt w ciągu kilku dni trafia do Ciebie – prosto i bez wychodzenia z domu. Do wyboru są smartfony, tablety, zegarki, słuchawki i inteligentne sprzęty do domu. Wszystko w atrakcyjnych cenach – w Sklepie Flex masz też okazje miesiąca, czyli superzniżki na wybrane produkty – w każdym miesiącu inne.

Orange Flex oferuje w swoim sklepie w aplikacji smartfony odnowione, czyli telefony z 14-dniowych zwrotów lub powystawowe – tchnij w nie drugie życie. Wszystkie sprzęty podlegają profesjonalnym kontrolom, są wnikliwie sprawdzane i świetnie działają. Mają najnowsze oprogramowania i 12-miesięczną gwarancję. Co jeszcze znajdziesz w Sklepie Flex?

Co oferuje sklep Flex?

Oprócz smartfonów w atrakcyjnych cenach, Sklep Flex to przede wszystkim nowe i bestsellerowe:

 • smartwatche i inteligentne opaski,
 • tablety i laptopy,
 • słuchawki,
 • inteligentne urządzenia do domu.

Sprawdź więcej i poznaj ofertę Sklepu Flex – https://flex.orange.pl/sklep.

Orange Flex telefony – dlaczego warto?

Kupowanie w Sklepie Flex ma wiele zalet. Sprawdź je!

 • Szybka dostawa kurierem – produkty dostaniesz nawet w 2-3 dni.
 • Gwarancja na zakupione produkty – każde urządzenie zakupione w sklepie Flex podlega 12-miesięcznej gwarancji na zasadach rękojmi.
 • Możesz zwrócić produkty (nawet te z outletu) – bez obaw, w ciągu 14 dni dowolny produkt zakupiony w sklepie, nawet jeśli jest z drugiej ręki.
 • Daj urządzeniom drugie życie – kupując telefony z 14-dniowego zwrotu lub powystawowe, dajesz im drugie życie i razem z Orange robisz kolejny krok w trosce o środowisko.
 • Szybkie i bezpieczne płatności – płacisz przez aplikację Orange Flex przy pomocy podpiętej karty płatniczej lub środków na koncie Flex – szybko i bezpiecznie.

Oprócz tego, że aplikacja Orange Flex jest intuicyjna i zaskakuje świetnymi okazjami na urządzenia w swoim sklepie, to wspiera także nowoczesne technologie. Aktywując numer w Orange Flex, lub będąc już użytkownikiem możesz wybrać wirtualną kartę e-SIM, którą w parę chwil zainstalujesz na dowolnym urządzeniu – smartwatchu, tablecie czy drugim smartfonie. Dzięki e-SIM w Orange Flex możesz korzystać ze swojego numeru na dwóch urządzeniach. Dodatkowo będąc we Flexie, masz dostęp do sieci 5G w Planie za 80 zł.

Sklep Flex – jak kupować?

Chcesz sprawdzić oferty w sklepie i wybrać coś dla siebie? Jak kupować w Sklepie Flex?

 1. Pobierz aplikację Orange Flex, zarejestruj konto i wybierz dowolny Plan komórkowy (jeśli jeszcze go nie masz).
 2. Możesz przenieść swój numer lub wybrać nowy. Po weryfikacji tożsamości, dodaniu metody płatności aktywuj Flexa!
 3. Kliknij zakładkę „Sklep’’ i przeglądaj produkty.
 4. Wybierz dowolną metodę płatności i zamów swoje wymarzone urządzenie.
 5. Odbierz paczkę spod drzwi i ciesz się smartfonem, zegarkiem czy tabletem!

W swoim profilu w zakładce ’’zamówienia’’ możesz śledzić, na jakim etapie jest Twoja przesyłka. Udanych zakupów w Sklepie Flex!

Materiał partnera