Trzy korzyści posiadania zestawu Huawei smartwatcha z telefonem

Smartfon i zegarek to jedne z podstawowych urządzeń, z których korzysta się na co dzień. Jeżeli przydałaby Ci się nowy telefon, a dotychczas używany zegarek nie jest już najnowszy, warto pomyśleć o zakupie zestawu smartwatch + telefon. Urządzenia te, pochodzące od cieszącej się dobrą opinią marki Huawei, można znaleźć np. w ofercie T-mobile. Poniżej kilka korzyści, płynących z dokonania takiego zakupu.

1.Oszczędność czasu

Brak czasu to coś, z czym codziennie mierzy się współczesne społeczeństwo. Zamiast czasochłonnej wyprawy w poszukiwaniu dwóch produktów, które nie zawsze są dostępne w tym samym sklepie, warto upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Kupno zestawu to mniej formalności, a także możliwość nabycia dwóch urządzeń w systemie ratalnym, co jest dużym ułatwieniem dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na jednorazowe wydanie większej kwoty.

 2.Jakość od tego samego producenta

Urządzenia tego chińskiego koncernu, ze względu na swoją jakość i przystępne ceny, są chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Zegarek Huawei Watch GT, który można nabyć w zestawie, charakteryzuje się m.in. wydajnością i wytrzymałością – dzięki dwóm procesorom zawsze działa płynnie, a duża bateria sprawia, że może pracowąć na jednym ładowaniu przez około dwa tygodnie. Urządzenie potrafi monitorować tętno i wykonywane ćwiczenia, posiada m.in. GPS i krokomierz, dlatego sprawdzi się idealnie dla osób lubiących uprawiać sport i preferujących aktywny wypoczynek. Jest kompatybilny z systemem Android, na którym działają też smartfony Huawei.

 3.Duet idealny

Smartwatch został stworzony jako uzupełnienie smartfona – ułatwia dostęp do niektórych funkcji (np. odbieranie i wykonywanie połączeń, odczytywanie wiadomości), bez konieczności sięgania po telefon. Jest to szczególnie przydatne zwłaszcza podczas aktywności wymagających skupienia, takich jak. m.in. uprawianie sportu, czy prowadzenie pojazdu. Dodatkowo – zegarek zawsze ma się przy sobie, natomiast telefon niekoniecznie. Z pewnością wielu zdarza się go zostawić na biurku, w torebce lub jeszcze w innych miejscach.  Inteligentny zegarek Huawei Sport GT oraz smartfon Mate 20 Lite od tego samego producenta, posiadają ten sam system operacyjny. Są więc kompatybilne i można je ze sobą łatwo sparować.

Zakup nowego telefonu i smartwatcha będzie dobrym pomysłem nie tylko dla miłośników uprawiania sportów, ale także wszystkich, którzy właśnie zastanawiają się nad zmianą tego typu akcesoriów.

Aby dowiedzieć się więcej o zestawie w którym znajduje się telefon i smartwatch, zajrzyj na: https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/huawei-mate-20-lite-huawei-watch-gt-classic/prod4380047.phtml.

Materiał partnera