Startery na kartę – przegląd ciekawych promocji i bonusów

Warto uważnie śledzić nie tylko ofertę poszczególnych operatorów, ale także promocje i bonusy towarzyszące różnym starterom na kartę. Można w ten sposób otrzymać dodatkowe gigabajty danych, kwoty na połączenia i SMS-y, a także skorzystać z atrakcyjnych usług. Tym razem, przyglądamy się starterom Orange, czyli jednego z największych operatorów w Polsce.

Promocje i bonusy w starterach Orange na kartę

Dodatkowe korzyści w starterach Orange zależą od ceny startera i wybranej taryfy.

W Starterach Orange YES na kartę za 5 zł, kwotę tę można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y przez 31 dni. Ponadto, klient otrzymuje 6 GB internetu do wykorzystania przez 14 dni. Startery dostępne są w 2 wersjach.

  • W pierwszym starterze, dodatkowy bonus to możliwość bezpłatnej aktywacji usługi Za darmo w Orange. Usługa pozwala wykonywać połączenia i wysyłać SMS-y do wszystkich numerów w Orange bez ponoszenia dodatkowych opłat, a aktywować można ją, wybierając na ekranie telefonu krótki kod *110*47# i zatwierdzając przyciskiem połączenia.
  • W drugim starterze, można aktywować cykliczną usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu + 15 GB. Usługa kosztuje 25 zł miesięcznie i daje możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych na wszystkie numery krajowe (komórkowe i stacjonarne), wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów na te numery oraz dostarcza pakiet danych do wykorzystania na połączenia z internetem. Oferta jest automatycznie odnawiana co 31 dni pod warunkiem, że na koncie jest wystarczająca ilość środków. W każdym kolejnym miesiącu trwania usługi pakiet zwiększa się o 1 GB. Jeśli usługa zostanie odnowiona na kolejny miesiąc, niewykorzystany pakiet GB jest dodawany do nowego.

 

Starter Orange Free na kartę dostępny jest w 3 podstawowych wariantach. Cena każdego startera to jednocześnie kwota do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y. Co więcej, klient dostaje na start pakiet danych internetowych – tym wyższy, im wyższa jest kwota doładowania. Szczegóły prezentuje poniższa tabela:

Kwota na rozmowy, SMS-y i MMS-y

(ważna przez 31 dni)

5 zł 7 zł 20 zł
Pakiet danych

(ważny przez 14 dni)

6 GB 7 GB 50 GB

 

Ponadto, w Orange Free na kartę dostępny jest Bezpieczny starter dla dziecka. Działa na takich samych zasadach jak Starter Orange Free na kartę za 5 zł, ale dodatkowo przy aktywacji startera automatycznie i bezpłatnie włączana jest blokada dostępu do treści w internecie, które przeznaczone są dla dorosłych, blokada połączeń z numerami specjalnymi o podwyższonej opłacie, oraz blokada złośliwego oprogramowania.

Asortyment Starterów Orange Free na kartę zamyka Starter Orange Free na kartę 30 zł z ofertą Rozmowy i SMS-y bez limitu + 30 GB. Klient dostaje na start 5 zł na rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 15 GB internetu. Wraz z aktywacją startera, za pozostałe 25 zł z kwoty doładowania, automatycznie włączona zostaje usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu + 15 GB w wersji cyklicznej. Jeśli po okresie pierwszego miesiąca klient zostanie w Orange Free na Kartę, i jednorazowo doładuje konto kwotą co najmniej 25 zł, od drugiego miesiąca w ramach usługi cyklicznej dostanie co miesiąc rozmowy i SMS-y bez limitu i 30 GB internetu.

Bonusy za doładowania w Orange na kartę

W Orange Free na kartę, bonusy są nie tylko na starterach, ale także do każdego doładowania. Po każdym doładowaniu, klient otrzymuje bonus internetowy, którego wysokość zależy od kwoty doładowania – co przedstawia tabela poniżej:

Kwota doładowania 5 zł 10 zł 30 zł 50 zł 100 zł 200 zł
Wielkość bonusu 2,5 GB 5 GB 15 GB 25 GB 50 GB 100 GB
Ważność bonusu 2 dni 5 dni 1 miesiąc 3 miesiące 5 miesięcy 5 miesięcy

 

Ponadto, za każde doładowanie przez stronę internetową https://doladowania.orange.pl/, klient otrzymuje kolejny bonus – 5 GB danych. Bonus jest ważny przez 2 dni (kwota doładowania 5 zł), 5 dni (10 zł) lub 14 dni (wyższe kwoty) od momentu przyznania.

Materiał partnera