szara spacerówka Lonex

Przydatne akcesoria do wózka dziecięcego

Każdej mamie – czy to świeżo upieczonej, czy już bardziej doświadczonej, spacer z maluchem sprawia ogrom przyjemności. Wszak to idealny moment na relaks, celebrowanie wspólnych chwil, poznawanie i objaśnianie świata. By spacer był komfortowy, a drobne niedogodności nie zaburzały radości, warto zaopatrzyć się w przydatne akcesoria do wózka. Co wśród nich znajdziemy? Odpowiedzi w artykule. Zapraszamy!

Ciepły śpiworek, moskitiera, parasolka – co jeszcze może przydać się podczas spaceru z maluchem? Odpowiedź znajdziesz w artykule, zaś po rozmaite akcesoria do wózków oraz wysokiej klasy wózki dziecięce odsyłamy do Polskiego Producenta Wózków Dziecięcych, LONEX.

  • Parasolka

Palące słońce nie będzie dziecku straszne, o ile zadbasz o odpowiednią ochronę. Poza kremem z filtrem, elementem wyjątkowo przydatnym na tę okoliczność jest parasolka do wózka, którą z łatwością zamocujesz do ramy wózka.

  • Folia przeciwdeszczowa

Wśród przydatnych akcesoriów do wózka dziecięcego znajdziesz ponadto folię przeciwdeszczową. Złożoną do niewielkich rozmiarów folię, możesz bez przeszkód zabierać na każdy spacer, bez obaw, że zajmie cenne miejsce.

  • Śpiworek

Ciepły śpiworek to element przydatny jesienią, zimą oraz wczesną wiosną, gdy temperatura jest jeszcze niska. Śpiworek jest wygodnym rozwiązaniem – szczelnie zakrywa malucha, dzięki czemu doskonale chroni jego delikatne ciało przed wychłodzeniem.

  • Uchwyt na butelkę

Butelkę z wodą możesz mieć zawsze pod ręką, dzięki specjalnemu uchwytowi na butelkę mocowanemu do rączki wózka. Nie musisz już pospiesznie wysypywać zawartości torebki – dzięki uchwytowi, wodę dla spragnionego malucha lub kubek z ulubionym napojem – masz na wyciągnięcie ręki.

  • Pojemna torba

Czy wychodząc z maluchem na spacer, często dźwigasz na ramieniu ciężką torebkę, wypełnioną po brzegi akcesoriami dla dziecka? Spod wózka wysypują się dziecięce zabawki i kocyki? Gdzieś zagubiła się ulubiona książeczka? To już nie problem. Dzięki pojemnej torbie z suwakiem, mocowanej do rączki wózka, wszystko będzie odtąd na swoim miejscu.

  • Kosz na zakupy

Bez wątpienia, wśród najbardziej przydatnych akcesoriów do wózka dziecięcego, warto wymienić wyjmowany kosz na podręczne akcesoria i zakupy. Dzięki niemu każdy dodatkowy kocyk czy poduszka, znajdzie swoje miejsce. Kosz zapinany jest na zamek błyskawiczny, możesz więc schować w nim również zakupy, bez obaw, że zgubisz coś po drodze.

  • Moskitiera

Spacer, szczególnie wiosną i latem, nie obędzie się bez moskitiery – siatki zakładanej na wózek, która ochroni malucha przed inwazją natarczywych owadów.

Materiał partnera