nowe mieszkanie od dewelopera

Zalety zakupu nowego mieszkania

Wiele osób, decydując się na zakup mieszkania, staje przed trudną decyzją dotyczącą tego, czy dobrym rozwiązaniem będzie wybór lokalu mieszkalnego z rynku pierwotnego, czy wtórnego. Nie bez przyczyny dużą popularnością cieszą się gotowe inwestycje od dewelopera, które projektowane i budowane są zgodnie z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Jakie zalety ma zakup nowego mieszkania od dewelopera? Sprawdźmy!

Dowolność aranżacji 

Kupując z rynku pierwotnego, stajemy się jego pierwszymi właścicielami. Oznacza to, że otrzymujemy lokal w surowym stanie, w którym nie są konieczne żadne remonty, poprawki lub rozbiórki. Z tego powodu zakup mieszkania od dewelopera Targo z Gdyni wiąże się z możliwością urządzenia pomieszczeń wedle własnego uznania. Już od samego początku możemy stworzyć wymarzoną przestrzeń, bez zbędnych wysiłków i dodatkowych nakładów finansowych na demontaż starych i zniszczonych mebli.

Dogodna lokalizacja inwestycji

Nowoczesne budynki zlokalizowane są w atrakcyjnych obszarach, które wyróżniają się zarówno spokojnym i przytulnym klimatem, jak i gwarantują dostęp do szerokiej infrastruktury usługowej. Nowe mieszkania znajdują się w pobliżu licznych punktów komunikacyjnych umożliwiających szybką podróż do Centrum Trójmiasta. Natomiast ich okolica obfita jest w placówki usługowo-handlowe, takie jak centra rekreacyjne, edukacyjne, handlowe czy gastronomiczne.

Dodatkowe udogodnienia

Zakup lokalu z rynku pierwotnego to również duża dowolność w wyborze, niosąca za sobą wiele udogodnień. Mianowicie możemy wybrać metraż oraz usytuowanie mieszkania dopasowane do własnych preferencji. Na parterze będziemy cieszyć się zielonym ogródkiem, z kolei na wyższych piętrach będziemy mieć dostęp do przestronnych balkonów. W ofercie mieszkań znajdziemy także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Warto wspomnieć o tym, że w nowoczesnych inwestycjach mieszkaniowych nieodłącznym elementem budynku jest winda, która ułatwia poruszanie się starszym osobom lub rodzicom z wózkami dziecięcymi. Poza tym części wspólne przystosowane są do wypoczynku i relaksu.

Gwarancja i rękojmia

Odbiór mieszkania od dewelopera poprzedzony jest dokładnymi oględzinami i sprawdzeniem jego stanu. W związku z tym w przypadku jakichkolwiek niezgodności deweloper jest zobowiązany do ich niezwłocznej naprawy. Oprócz tego w sytuacji, gdy w trakcie użytkowania lokalu pojawią się  problemy z instalacją elektryczną, nieszczelna stolarka okienna lub nierówna podłoga, również możemy wymagać przywrócenia ich właściwego stanu.

Materiał partnera