szafa przesuwna

Szafa przesuwna na wymiar – alternatywa dla tradycyjnej garderoby

Nie każdy może pozwolić sobie na stworzenie osobnego pomieszczenia garderobianego. Zazwyczaj ograniczają nas kwestie metrażowe mieszkania. Jednak nic straconego. Nawet w najmniejszym lokalu można zorganizować funkcjonalną przestrzeń do przechowywania odzieży. Wystarczy znaleźć sprawdzonego producenta mebli, który oferuje szafy na wymiar. Dzięki takim meblom sprawnie zagospodarujemy każdy element wolnej przestrzeni i zagwarantujemy sobie wygodny dostęp do ubrań, butów i innych akcesoriów odzieżowych.

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się szafa przesuwna?

Szafy przesuwne na wymiar to meble, które z powodzeniem ustawimy w sypialni, pokoju dziecięcym, pokoju gościnnym oraz korytarzu i przedsionku. Ze względu na to, że tego typu szafy posiadają przesuwne drzwi, można je ustawić za drzwiami oraz w przejściu.

Istotną zaletą szaf na wymiar jest możliwość dostosowania ich gabarytów do indywidualnych wymagań klienta. Co istotne, możemy zdecydować się na szafę, która sięga sufitu. Na najwyższych półkach poukładamy wtedy rzeczy, które są nam sporadycznie potrzebne. Taka szafa to podstawowy element wyposażenia współczesnego przedpokoju.

W szafach przesuwnych mieści się naprawdę sporo rzeczy. Jeśli umieścimy szafę w sypialni, to z powodzeniem możemy umieścić w niej wszystkie osobiste rzeczy, w tym ubrania oraz różne akcesoria. Na drążku warto zawiesić odzież, która ulega zagnieceniom, natomiast na półkach można położyć poskładane koszulki, swetry lub bieliznę.

Szafa przesuwna to dobry pomysł na mebel do pokoju dziecięcego. Zmieszczą się w niej nie tylko dziecięce ubrania, ale również zabawki i gadżety. Zaletą takiej szafy jest możliwość jej dowolnej konfiguracji. W górnych partiach można umieścić rzeczy, do których dzieci nie powinny mieć dostępu. Dolną część szafy można natomiast udostępnić dziecku do składowania samochodzików, jeździków, wózków dla lalek.

Wygląd szafy przesuwnej ma znaczenie

W związku z tym, że nawet najmniejsza szafa przesuwna zajmuje spory kawałek przestrzeni, warto dopasować ją do wyglądu danego pomieszczenia. Kupując szafę przesuwną na wymiar, nasz wybór nie dotyczy jedynie gabarytów, ale także materiału, koloru oraz dodatkowego wyposażenia szafy.

W sprzedaży jest naprawdę imponująca oferta szaf przesuwnych. Do wyboru są meble w różnych odcieniach drewna (na przykład: dąb sonoma, jesion ciemny) lub szafy białe. Co istotne, możemy zdecydować się na zakup szafy, której korpus oraz fronty są w takim samym kolorze, jak również mamy okazję skomponować swój własny indywidualny model mebla.

Dużą popularnością cieszą się szafy przesuwne z lustrem. Przy czym lustro może być umieszczone na całej powierzchni drzwi, jak również na wybranych elementach. Wybierając szafę z lustrem, z jednej strony optycznie powiększamy pomieszczenie, z drugiej dajemy sobie szansę na przeglądnięcie się w nim w razie potrzeby.

Gdzie można zamówić szafę przesuwną na wymiar?

Jeśli zależy nam na zakupie dobrej jakości szafy przesuwnej na wymiar to warto skorzystać z oferty sklepu JURPOL. Jest to polski producent mebli, którego celem jest dostarczanie funkcjonalnych wyrobów w przystępnej cenie.

Warto podkreślić, że sklep oferuje także inne meble. W katalogu produktów znajdują się meble do kuchni, łazienki oraz salonu. Bez wątpienia znajdziemy tu elegancką szafę przesuwną, jak i inne meble, które będą do niej idealnie pasować.