Sprzęt do mycia okien. Propozycje zakupowe

Mycie okien należy do najmniej lubianych czynności domowych, zwłaszcza jeśli mamy ich wiele. Czy można przyspieszyć to zadanie i sprawić, by było mniej męczące? Tak! Z odpowiednim sprzętem mycie okien będzie zdecydowanie dokładniejsze, szybsze i mniej uciążliwe! Jakie produkty wybrać, aby poprawić komfort pracy i cieszyć się oknami bez smug? Podpowiadamy najlepsze propozycje zakupowe.

Myjki z najwyższej jakości mikrowłókna

Większość z nas zna ogólne zasady mycia okien. Jedna z najważniejszych głosi, że na mycie okien najlepszy jest ciepły, ale pochmurny dzień. Silne słońce sprawia, że okna zbyt szybko wysychają i na szybach pozostają brzydkie smugi. Ale jest sposób, aby ich uniknąć. To profesjonalne myjki z najwyższej jakości mikrowłókna, z pomocą których umyjemy okna bez użycia środków chemicznych!

Do szczególnie polecanych myjek należy myjka do okien GREEN 35, myjka Vermop 35 czy myjka GREEN 35 z funkcjonalnym padem. Każda z nich dzięki wysokiej chłonności materiału, z którego jest wykonana, doskonale pochłania brud. Myjki są bardzo wytrzymałe i można ich używać wielokrotnie, po wcześniejszym wypraniu ich w temperaturze 65 stopni Celsjusza. Myjki GREEN dodatkowo posiadają dwie strony czyszczące: mikrofazę green do lżejszych zabrudzeń i biały pad, który poradzi sobie z najgorszym brudem na oknach! – mówi nasz ekspert z hurtowni Hurtowniachemiczna.com, zajmującej się sprzedażą chemii profesjonalnej i sprzętu do sprzątania.

Ściągaczki do szyb

Bardzo pomocne w myciu okien są również ściągaczki do szyb, które sprytnie zbierają wodę z zabrudzeniami. Szyba jest sucha, a co najważniejsze – nie pozostają na niej żadne smugi! Ściągaczki do szyb bardzo ułatwiają pracę i są dostępne w różnych wielkościach. W sprzedaży są również ściągaczki do zamontowania na kiju, które pozwalają dobrze umyć okna położone nieco wyżej bez konieczności stosowania drabiny.

Wiaderka do myjek z uchwytami

Do niezbędnego sprzętu do mycia okien zaliczają się też niewątpliwie wiaderka do myjek z uchwytami. Charakteryzują się większą niż w przypadku typowych wiader szerokością, która ułatwia zanurzenie w nich myjki. Wiadra są wyposażone we wspomniane już uchwyty, służące do zawieszenia myjki lub ściągaczki na czas mycia parapetów, framug okiennych czy przenoszenia sprzętu do kolejnego pomieszczenia.

Warto ułatwić sobie życie i skorzystać ze sprzętów, które pomagają w myciu okien! Tym bardziej, że są dostępne również online, w hurtowniach internetowych dostarczających najwyższej jakości produkty do firm i domów.

Materiał partnera