domy szeregowe

Kupujesz dom pod miastem? Sprawdź dojazd!

Dla osób pracujących na co dzień w dużym mieście dom na obrzeżach często jest spełnieniem marzeń o chwili spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku. Jest to również idealne rozwiązanie dla rodzin, które zwykle potrzebują więcej przestrzeni i swobody. Decydując się jednak na zakup nieruchomości pod miastem, warto zadbać o dostępność środków komunikacji, tak by miejsce zamieszkania nie wiązało się z trudnościami z dotarciem do miasta.

Zadbaj o odpowiednią lokalizację

Decydując się na mieszkanie pod miastem, należy dokładnie przyjrzeć się wszystkim ofertom i wziąć pod uwagę tylko te, które zapewniają dostęp zarówno do komunikacji publicznej, jak i dobrej infrastruktury drogowej. Warto zdecydować się na osiedla, które położone są blisko dróg ekspresowych i autostrad umożliwiających sprawne dotarcie do miasta nawet w godzinach szczytu. Przy dostępie do dobrej infrastruktury dojazd z obrzeży do centrum może okazać się szybszy niż przemieszczanie się między zatłoczonymi dzielnicami miasta.

Ponadto zamieszkując dom wolnostojący nie trzeba martwić się o dostępność miejsc parkingowych czy garażu, co dodatkowo ułatwia bezpieczne przechowywanie nawet więcej niż jednego samochodu i swobodne poruszanie się własnymi środkami transportu. Innowacyjne osiedla pod miastem są budowane z myślą o wygodzie mieszkańców i łatwym dostępie do rozwiniętej infrastruktury.  Nowoczesne osiedla domów wolnostojących “Bocian” i “Bajka” znajdują się w ofercie dewelopera Immobart, który dysponuje mieszkaniami w doskonałej lokalizacji pod Warszawą.

Osiedla pod miastem- wszystko w zasięgu ręki

Mimo oddalenia od centrum miasta i spokojniejszego otoczenia, mieszkanie pod miastem wcale nie oznacza odcięcia od wszystkich potrzebnych obiektów. Tereny podmiejskie stają się coraz bardziej rozwinięte i oferują dobry dostęp do wszystkich potrzebnych obiektów. W pobliżu osiedli powstają szkoły, przedszkola, ośrodki sportowe czy centra handlowe, co sprawia, że mieszkańcy mają wszystko w zasięgu ręki i niekoniecznie muszą codziennie dojeżdżać do centrum miasta.

Ponadto tereny podmiejskie zapewniają również dobry dostęp do rozwiniętej komunikacji publicznej obejmującej m.in. koleje miejskie czy autobusy, ułatwiające sprawny dojazd do miasta. W przypadku domów wolnostojących pod Warszawą mieszkańcy mają dostęp również do szybkiego transportu metrem. Środki komunikacji publicznej to duże ułatwienie szczególnie dla rodzin z dziećmi, które często samodzielnie muszą dojeżdżać do szkoły, łatwy dostęp do środków transportu zapewni im wygodną i bezpieczną podróż.

Materiał partnera