Gdzie szukać tanich płytek klinkierowych?

To wyjątkowy materiał wykończeniowy, która posiada cały wachlarz zalet. Jest odporny na słońce, mróz, deszcz. Niestraszne mu zarysowania, wygięcia, czy ścieranie. Jednak, jak wszystko na tym świecie, klinkier ma również jedną, zasadniczą wadę: cenę. Czy faktycznie musi być tak drogi? Oczywiście, że nie!

Elewacja każdego budynku powinna być jak najtrwalsza i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Współcześnie duże znaczenie ma również jej wygląd. Estetyka odgrywa coraz częściej pierwszorzędną rolę, jednak nigdy nie warto inwestować w coś, co jest wyłącznie „ładne”. Musi być zarazem świetne jakościowo, łatwe w czyszczeniu, oraz jak najbardziej uniwersalne. Tylko w ten sposób zyskamy efekt, który utrzyma się w idealnym stanie przez kolejne lata. Wszystkie te cechy łączy w sobie wyjątkowy materiał, którym jest klinkier. Powstaje on w wyniku wypalania gliny i piasku oraz formowania maszynowego lub ręcznego. Znajdziemy go zazwyczaj pod postacią cegieł i płytek ceramicznych. W związku z tym może być wykorzystany zarówno jako materiał budowlany, jak i wykończeniowy.

Jest bardzo uniwersalny, co objawia się w jego dużej wytrzymałości na zużycie i niemal nieskończonej liczbie miejsc, w których możemy go wykorzystać. Przyczyną jest tutaj jego ogromna odporność na działanie niskich temperatur, intensywne nasłonecznienie, wodę, a także na powstawanie pleśni i grzybów. Jest łatwym w czyszczeniu, niezawodnym tworzywem antypoślizgowym. Wszystkie wymienione powyżej właściwości, które posiada klinkier, stawiają go na piedestale materiałów wykończeniowych. Jednak nie zmienia to faktu, że koszt zakupu wykonanych z niego płytek jest zbyt wysoki dla większości inwestorów.

Bezkonkurencyjna oferta firmy Mikulska Klinkier. Najlepsi producenci, najlepsze ceny

I właśnie w tym miejscu warto wspomnieć o ciekawej ofercie Mikulska Klinkier. Sklep zapewnia ogromny wybór produktów – cegieł i płytek klinkierowych – prosto od renomowanych producentów. Dokładna selekcja sprawia, że nie musimy obawiać się o ich jakość czy oryginalność. W asortymencie firmy znajdziemy m.in. płytki elewacyjne Paradyż, CHR, Wienerberger, Roben, Feldhaus, Vandersanden, Muhr, Ekoklinkier, Caprice.

Materiały wykorzystane do ich produkcji są solidne i niezawodnie trwałe. Tutaj nie ma miejsca na kiepską jakość. Szeroki wybór jest kolejnym argumentem, który przemawia za wyborem właśnie tej firmy. Bez wątpienia posiada ona jedną z największych ofert klinkieru w Polsce. Tak ogromny wybór połączony z zaskakująco niskimi cenami to dowód na to, że płytki elewacyjne z tego świetnego materiału nie muszą być niebotycznie drogie. Wystarczy, że będziemy wiedzieć, gdzie warto szukać.

Materiał partnera