okno premium

Dobre okno, czyli jakie? O oknach premium słów kilka

Słysząc słowo premium, przeważnie myślimy o wysokich standardach. Jest to słuszne skojarzenie. Produkty określane tym mianem zazwyczaj mają swoją cenę, ale odwdzięczają się jakością, z którą ciężko konkurować. Opisana prawidłowość znajduje potwierdzenie m.in. w branży stolarki otworowej. Okna premium to wyroby od renomowanych marek, które doskonale się prezentują, a jeszcze lepiej sprawdzają w codziennym użytkowaniu.

Premium znaczy renoma

Okna to jeden z tych elementów domu, który w największym stopniu wpływa na komfort pomieszczeń. Nic więc dziwnego, że wybierając stolarkę otworową znacznie przychylniej spoglądamy na firmy o uznanej renomie. Tylko zaufani producenci okien dają gwarancję najwyższej jakości, w tym energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy i estetyki. Słowem wszystkiego, czym powinno charakteryzować się dobre okno. Zakłady, które produkują okna od lat, nie robią tego przypadkiem. Ich standardy produkcji zostały zweryfikowane przez rynek i znalazły uznanie w oczach klientów. Pod pojęciem standardu produkcji należy rozumieć cały proces wytwórczy okna – począwszy od przygotowania drewna, przez skomplikowane działania mechaniczne i ręczne, na procesach lakierowania, okuwania i szklenia skończywszy. Każde okno premium jest też odpowiednio oznaczane. Przykładem służą okna marki Urzędowski, zdobione charakterystycznym metalowym emblematem. Stanowi on gwarant tego, że produkt został wykonany zgodnie ze sztuką stolarską fabryki.

Jakość wyznaczająca trendy

Okna marki premium nie tylko odpowiadają standardom rynku, ale też same te standardy wyznaczają. Wysokie stawianie poprzeczki, dążenie do doskonałości i kreowanie własnego stylu to domena producentów okien, którzy chcą stworzyć wyroby w pełni unikalne. Firma Urzędowski, dzięki nawiązaniu współpracy ze słynnym duetem projektantów Paprocki & Brzozowski, stworzyła ekskluzywną kolekcję okien, okien tarasowych i drzwi balkonowych oraz drzwi zewnętrznych – trzy linie, odpowiadające potrzebom najbardziej wybrednych miłośników wnętrzarskiego designu. Kreowanie własnego stylu to tylko jedna ze stron medalu. Drugą jest sięganie po najnowocześniejsze techniki, które pozwalają ten styl osiągnąć. Najbardziej nietypowe konstrukcje i kształty okien premium są tworzone w oparciu o zaawansowane, sterowane komputerowo obrabiarki CNC, z dokładnością do dziesiątych części milimetra. Każda realizacja jest tworzona na miarę, dla potrzeb danego klienta czy projektu deweloperskiego.

W trosce o jakość

Troska o jakość, to troska o klienta. Nic dziwnego, że utrzymanie odpowiednich standardów produkcyjnych okien stanowi przedmiot szczególnej uwagi marek premium. W przypadku drewnianej stolarki otworowej, nacisk powinien być kładziony także na ekologię. Firma Urzędowski do maksimum wykorzystała możliwości przetwórcze drewna, zyskując jako pierwszy producent stolarki okiennej Certyfikat Zielona Marka, wyróżniający produkty przyjazne środowisku oraz człowiekowi. Realizacje okienne Urzędowskiego z najlepszego drewna polskiego i egzotycznego spełniają takie właśnie, proekologiczne standardy. To wyroby warte swojej ceny. Wniosek jest prosty – inwestując w okna klasy premium, stawiamy na wysoką jakość. Szukasz nowych okien dla swojego domu? Sprawdź oferty renomowanych producentów i przekonaj się, że dobra marka jest warta swojej ceny.

Materiał partnera