Kosiarka akumulatorowa

Dlaczego warto wybrać kosiarkę akumulatorową znanej marki?

Kosiarka akumulatorowa ma wiele zalet, którymi nie może się pochwalić elektryczny model urządzenia. Dlaczego warto postawić na maszynę znanej, cenionej marki? Zanim poznasz odpowiedź na to pytanie – porównaj charakterystykę dwóch najpopularniejszych kosiarek na rynku. Sprawdź, na jaki rodzaj maszyny powinieneś postawić. Wiele zależy od wielkości Twojego ogrodu i charakteru planowanych w nim prac.

Kosiarki elektryczne i ich charakterystyka

Sprzęty ogrodowe na prąd są dziś bardzo popularne. Kosiarki elektryczne nadają się do pielęgnacji zarówno mniejszych, jak i większych ogrodów. Tego rodzaju urządzenia nie emitują żadnych spalin, przez co uważa się je za przyjazne środowisku.

Jeśli szukasz lekkiej, cichej w trakcie pracy i bardzo łatwej w obsłudze kosiarki –  wiedz, że model elektryczny jest pod tymi względami wręcz idealny. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że tego rodzaju sprzęt do pielęgnacji ogrodu nie jest wolny od pewnych ograniczeń. Jego atrakcyjna cena przekłada się bowiem na mniejszy zasięg roboczy urządzenia. Kosiarki elektryczne wyposażone są w końcu w kabel.

Kosiarki akumulatorowe i ich charakterystyka

Alternatywą dla kosiarki elektrycznej jest zaawansowana technologicznie maszyna akumulatorowa. Czym takowa się wyróżnia? Między innymi większą mobilnością, wysoką wydajnością i ekologicznym charakterem. Do tego dochodzi niski poziom hałasu, co sprawia, że kosiarki akumulatorowe są chętnie wykorzystywane w dużych miastach, np. na osiedlach zamkniętych. Brzmi zachęcająco?

Jeśli zdecydujesz się na kosiarkę akumulatorową, w trakcie pracy nie będziesz musiał ograniczać się do konkretnego obszaru ogrodu. Eliminujesz przecież konieczność używania kabla, na który można zresztą przypadkowo najechać. Poza tym, sięgając po kosiarkę akumulatorową, o wiele łatwiej będziesz regulować trawę między krzewami.

Wskazane zalety przemawiają za wyborem modelu akumulatorowego? W takim razie czas przejść do przejrzenia ofert rynkowych. Najlepiej zdecydować się na kosiarkę sprawdzonej, znanej marki. Wówczas zyskuje się pewność bezawaryjnego sprzętu dobrej jakości.

Nasz sklep zapewnia ogromny wybór nowoczesnych kosiarek akumulatorowych. Proponowane przez nas urządzenia ogrodowe docierają w każde miejsce, są funkcjonalne i niezwykle łatwe w prowadzeniu. Proponujemy znane i cenione marki oraz najbardziej zaawansowane technologicznie modele kosiarek Stihl – mówi przedstawiciel firmy PRO-TECH autoryzowanego dystrybutora znanych marek narzędzi i urządzeń.

Kosiarka akumulatorowa zdaje egzamin zarówno na terenie małych, jak i większych ogrodów. Szeroki wybór kolejnych jej modeli daje możliwość dokładnego dopasowania wszystkich parametrów urządzenia.

Materiał partnera