laser frakcyjny

Zastosowanie lasera frakcyjnego CO2

Jędrna i delikatna  skóra zawsze podkreśla kobiece piękno i przyciąga uwagę wszystkich mężczyzn. Jednak nie ma nic za darmo. Chcąc utrzymać urodę panie muszą się poddawać wielu zabiegom, takim jak depilacja, peeling, oczyszczenie, ultradźwięki. Procesom czasochłonnym, długotrwałym i czasami nieco bolesnym. Warto zatem skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej. Lecznictwu, które ma na celu wydobycie naturalnego piękna z kobiecej skóry poprzez profilaktykę, metody nieinwazyjne i mało inwazyjne. Specjaliści opracowali bezpieczną, skuteczną i bezbolesną metodę opartą na działaniu lasera. Urządzenie ma na celu wygładzenie skóry, regenerację zmarszczek, przywrócenie jędrności oraz zamknięcie porów.

Bezpieczny i skuteczny laser

Jednym z najczęściej wykorzystywanych urządzeń w medycynie estetycznej jest laser frakcyjny CO2. Z jego dobrodziejstw można skorzystać m.in. w Gabinecie Medycyny Estetycznej Kn-Estetic we Wrocławiu.

Laser frakcyjny jest to nowoczesne urządzenie o zaawansowanej technologii służące do trwałej i skutecznej regeneracji skóry. Urządzenie wytwarza strumień impulsów o minimalnej średnicy, które oddziaływają na całą powłokę. Podgrzewają i odparowują wodę z jej tkanek. Laser nie naświetla ciała, lecz je dziurkuje tworząc mikroskopijne kolumny pozostawiające siateczkę na zdrowej skórze. W czasie procesu właściwości skóry zapewniają trwałą regenerację kolagenu i elastyny. Struktura ciała pełni rolę opatrunku, który odnawia naturalną cerę. W czasie zabiegu pacjent odczuwa wzmożone ciepło oraz małe ukłucia. Są one jednak uśmierzane za pomocą kremów znieczulających. Proces trwa od 10 minut do 1,5 godziny, w zależności od wielkości powierzchni naświetlanego ciała. W celu uzyskania pełnego efektu należy powtórzyć zabieg 3-5 razy, w przerwach co 4-5 tygodni. Lasera można używać do regeneracji skóry i usuwania blizn.

Osiągnięcie medycyny estetycznej

Laser frakcyjny CO2 to nowoczesne urządzenie medyczne przeznaczone do ujędrniania skóry, redukcji zmarszczek, zamykania porów oraz poprawy odcienia ciała. Pomaga również spłycać głębokie blizny. Urządzenie jest jednym z największych wynalazków medycyny estetycznej. W bezpieczny sposób pomaga odzyskać utracone piękno skóry. Sprawia, że kobiety mogą dbać o siebie bez obawy o ból związany z procesem odmładzania.