makijaz permanentny

Wyciąganie koloru pigmentu z makijażu permanentnego – Color Lift

Preparat Color Lift amerykańskiej firmy Biotouch Inc. to rewolucyjny sposób na wykonywanie korekt źle wykonanego makijażu permanentnego. Za jego pomocą odpowiednio przeszkolony specjalista jest w stanie  skutecznie wyciągnąć z makijażu kolor pigmentu i to bez pozostawienia żadnych blizn.

Innowacyjny sposób korekty makijażu permanentnego

Jak tłumaczy nasz rozmówca z Centrum Szkoleniowego oraz Salonu Kosmetycznego klasy Premium Perfect Glamour Marzena Kotowska we Wrocławiu: Preparat Color Lift to unikatowe rozwiązanie, stosowane przez profesjonalistów od makijażu permanentnego na całym świecie. Umożliwia on bezpieczne i skuteczne wyciągnięcie koloru pigmentu z niedokładnie wykonanego makijażu. Nasz salon kosmetyczny jest obecnie jedynym miejscem w Polsce, w którym można poddać się takiemu zabiegowi. W naszym Centrum Szkoleniowym prowadzimy także kursy, na których nauczamy, w jaki sposób wykonywać zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu.

Color Lift to dzieło amerykańskich naukowców z laboratoriów firmy Biotouch Inc., która już od ponad 30 lat jest czołowym światowym producentem unikatowych pigmentów klasy premium, stosowanych do wykonywania makijażu permanentnego, kamuflażu, korekt oraz do różnego typu zabiegów paramedycznych.

Zastosowanie preparatu Color Lift

Preparat Color Lift ma zastosowanie w wykonywaniu różnego rodzaju korekt nieprawidłowo wykonanego makijażu permanentnego oraz w wykonywaniu ich kamuflażu. Jego bardzo dużą zaletą jest fakt, że zabieg może być wykonany nawet po kilku latach od pierwotnej pigmentacji. Żeby uzyskać oczekiwany efekt, zazwyczaj konieczne jest wykonanie od 2 do 4 sesji preparatem. Dokładna liczba zabiegów, zależy od barwy, rodzaju i głębokości zaaplikowanego wcześniej pigmentu oraz od indywidualnych cech cery pacjenta.

Prawidłowe wykonanie zabiegu sprawia, że źle wykonany makijaż całkowicie znika. Preparat powoduje bowiem, że skóra wraca do pierwotnego wyglądu lub na tyle blaknie, że możliwe jest na nowo wykonanie prawidłowego już makijażu. Bardzo istotne jest przy tym to, że zabieg nie pozostawia po sobie żadnych blizn, ani uszkodzeń skóry, jak to często bywa w przypadku zabiegów usuwania makijażu permanentnego, przeprowadzanego za pomocą lasera.

Preparat przeznaczony jest do stosowania tylko i wyłącznie przez specjalistów, którzy przeszli profesjonalne  szkolenie z zastosowania Color Lift, kamuflażu i korekt wg unikatowego programu szkoleniowego firmy Biotouch Inc. USA. Takie szkolenia prowadzone są w Perfect Glamour Marzena Kotowska, który jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Biotouch Inc. USA.

Materiał partnera