Możliwości soft liftingu Radiesse

Piękna skóra to taka, która wygląda młodo i zdrowo. Dlatego w laboratoriach wciąż powstają preparaty, które nadadzą skórze młodszy wygląd, jędrność, sprężystość, usuną zmiany, a przy tym całość wciąż będzie prezentowała się naturalnie. Jednym z takich preparatów jest Radiesse – hydroksyapatyt wapnia stosowany przy przeprowadzaniu soft liftingu twarzy.

Dla kogo jest soft lifting Radiesse?

Soft lifting z preparatem wapniowym Radiesse to jeden z wielu sposobów na to, aby usunąć zmarszczki, przywrócić młodzieńczy kontur oraz poprawić ogólny wygląd skóry. O to, w jakich sytuacjach szczególnie zaleca się Radiesse i dla kogo, zapytaliśmy w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR w Krakowie.

Zaleceniami do przeprowadzenia soft liftingu z preparatem Radiesse są głębokie bruzdy nosowo-wargowe, związane z wiekiem zmiany w konturze twarzy, szczególnie linii żuchwy, zmniejszenie objętości skóry oraz pogorszenie jej jakości. Radiesse to środek zaradczy na wszystkie te bolączki. Oprócz tego można go wykorzystać do pełnego liftingu twarzy. Zabiegi z Radiesse mogę śmiało polecić wszystkim osobom, którym zależy na dyskretnym i zupełnie naturalnie wyglądającym efekcie odmłodzenia.

Na czym polega i jakie efekty daje soft lifting Radiesse?

Radiesse to preparat składający się z cząsteczek hydroksyapatytu wapnia zawieszonych w matrycy o konsystencji żelu. Składa się on z wody i gliceryny. Jak widać, preparat Radiesse to wyłącznie w pełni bezpieczne i od dawna znane składniki. Brak w nim wyrobów pochodzenia zwierzęcego oraz alergenów. Hydroksyapatyt to postać wapnia, która znajduje się w naszych kościach i zębach, dlatego preparat jest doskonale tolerowany przez organizm.

Radiesse służy do wstrzykiwania w skórę w miejscach, które chcemy poprawić. Ma dwukierunkowe działanie. Najpierw dzięki obecności żelowej matrycy wypełnia zmarszczki i miejsca o mniejszej gęstości skóry, aby przywrócić jej jędrność. Następnie pobudza włókna kolagenowe do odnowy, a jednocześnie powoli się wchłania. Rozbudowujące się włókna kolagenowe stopniowo zastępują wodno-glicerynowy żel. Odbudowa kolagenu odbywa się wokół cząsteczek hydroksyapatytu wapnia, który tworzy swoisty stelaż, cały czas podtrzymując tkanki.

Efekt? Zagęszczona, ujędrniona i zregenerowana skóra twarzy, szyi, dłoni i dekoltu. Przywrócone młodzieńcze linie twarzy, wypełnione zmarszczki bez efektu sztuczności. A wszystko to dzięki preparatowi opartemu na tym, co doskonale znane: obecnym w naszym organizmie wapniu, wodzie i glicerynie.

 

Materiał partnera