dzień matki

Dzień matki – luksusowe SPA

Zbliża się Dzień Matki, wyjątkowa okazja, aby sprawić mamie prezent, który ucieszy ją najbardziej. Jeśli chcemy mamie podarować ekskluzywny dzień relaksu, świetnym pomysłem na prezent jest wykupienie pakietu w luksusowym SPA. Wiele ośrodków SPA oferuje specjalne zestawy zabiegów na ten szczególny dzień.

Luksusowe SPA na Dzień Matki

Jeden dzień podstawowych zabiegów w SPA to koszt nie mniejszy niż 150 złotych. Jeśli jednak chcemy, aby ten dzień był dla mamy naprawdę wyjątkowy, zapłacimy więcej – 400-600 złotych. Przed Dniem Matki wiele ośrodków oferuje specjalne promocje i zniżki, lepiej jednak nie przebierać w ofertach, tylko wybrać tę, która najbardziej przypadnie naszej mamie do gustu – w końcu to jej dzień. Jeśli brakuje nam akurat na koniec miesiąca środków finansowych, dobrym rozwiązaniem są pożyczki na dowód, które spłacimy przy najbliższej wypłacie.

Dłuższy wyjazd do SPA

Nie jest powiedziane, że prezent na ten wyjątkowy dzień musi być zrealizowany właśnie 26. maja, szczególnie, że nie zawsze wypada on w weekend. Luksusowe zabiegi najlepiej zaplanować na weekend, kiedy mama będzie w stanie w stu procentach się zrelaksować. Jeszcze większą przyjemność z pobytu w SPA będzie miała, jeśli wybierzemy się tam razem z nią. Weekend w luksusowym SPA dla dwóch osób to koszt ponad 1200 złotych, nawet 4000. Kiedy jednak mamy szaleć, jeśli nie w ten dzień? Rewelacyjnym pomysłem jest zorganizowanie takiego wyjazdu nie tylko dla mamy, ale i babci – wyjazd we trójkę wspaniale zintegruje nas i rozerwie.

Zabiegi na Dzień Matki

Popularną propozycją na Dzień Matki w SPA są zabiegi antystresowe i odmładzające. W ofercie możemy wybierać między kąpielami błotnymi, zabiegami czekoladowymi, detoxem i zabiegami liftingującymi. Dla aktywnych dostępny jest basen, siłownia, taniec. Specjalne pakiety na Dzień Matki zaczynają się od welcome drink i luksusowego poczęstunku, następnie dla mam przewidziane są zajęcia z dietetyczką czy psychologiem, uczącym radzić sobie ze stresem. W ofercie są zabiegi dla całego ciała, twarzy, włosów i dłoni, a także fachowy kurs i pokaz makijażu. Do tego wiele niespodzianek. Każda mama będzie zachwycona.