piękne włosy

Czy warto kupić szampon do włosów Kerastase?

Szampony do włosów Kerastase są doskonale znane pośród fryzjerów. To właśnie produkty tej marki wykorzystywane są przez najlepszych specjalistów na całym świecie. Niemniejsze emocje kosmetyki te wzbudzają także pośród osób stosujących je do codziennej pielęgnacji.

Szampony do włosów Kerastase są doskonale znane pośród fryzjerów. To właśnie produkty tej marki wykorzystywane są przez najlepszych specjalistów na całym świecie. Niemniejsze emocje kosmetyki te wzbudzają także pośród osób stosujących je do codziennej pielęgnacji. Jedni się nimi zachwycają, inni pozostają sceptyczni w związku z dość wysoką ceną produktu. Czy warte są one swojej ceny?

Nawilżanie na poziomie mycia

Rytuał mycia włosów jest niezwykle ważny. Pozwala on oczyścić skórę głowy oraz pasma i przygotować je na dalsze etapy pielęgnacji. Jednakże, nie wszystkie produkty sprawdzić się mogą na naszej głowie – zwłaszcza, jeśli posiadamy wrażliwy skalp albo podniszczone i przesuszone pasma. Może się okazać, że popularny szampon z drogerii będzie zbyt mocno oczyszczający lub zbyt słabo nawilżający. Efektem będą nie tylko nadmiernie przesuszone pasma, ale na przykład pewne dolegliwości skóry głowy – takie jak chociażby swędzenie czy wzmożone wypadanie.

Dlatego tak istotne jest, by stosować szampony wysokiej jakości, które odpowiednio dokładnie oczyszczą Twoje włosy i skalp, a jednocześnie pozostaną delikatne i już na etapie oczyszczania dostarczą Twoim włosom odpowiednich składników nawilżających i odżywczych!

Innowacyjna formuła szamponów

Kąpiele do włosów Kerastase nie bez powodu nie nazywają się zwykłymi szamponami. To pewna rewolucja w podstawach pielęgnacji! Kosmetyki te mają formę żelowego balsami, który delikatnie rozprowadza się po pasmach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, składniki aktywne produktu skutecznie i szybko wnikają we włókno włosa już na etapie oczyszczania. W efekcie włosy są nie tylko odświeżone, ale i wzmocnione. A to już duży krok w kierunku naprawdę pięknych włosów!

Odmienna jest także sama procedura mycia głowy – zaczyna się od końcówek i włosów na długości, a kończy na skórze głowy. Oczyszczanie polega na delikatnym rozprowadzeniu i masowaniu produktu (do uzyskania piany), a następnie spłukania.

Idealny do włosów o szczególnych potrzebach

Kąpiele do włosów Kerastase, z uwagi na swoje rewolucyjne działanie i delikatną formę aplikacji, zalecane są szczególnie włosom o wyjątkowych potrzebach: tym przesuszonym, delikatnym, łamliwym, a także zszarzałym, kręconym, puszącym się, farbowanym. Wyraźne efekty i satysfakcjonującą poprawę stanu pasm zauważyć można już po pierwszych stonowaniach!

Czy zatem warto zainwestować w nowoczesny szampon „z górnej półki”, który kosztuje kilkadziesiąt złotych? Dla efektów – na pewno warto. Pamiętaj również, że profesjonalne produkty cechują się większą wydajnością niż ich drogeryjne odpowiedniki. Zakupiony raz szampon z pewnością posłuży Ci dość długo, a jednorazowy wydatek nie będzie już tak odczuwalny!

Dlatego nie zwlekaj, tylko wybierz kąpiel dla siebie (ofertę szamponów Kerastase znajdziesz TUTAJ), a niebawem wszyscy pozazdroszczą Ci pięknych włosów i spektakularnej fryzury!