zabiegi chirurgiczne

Charakterystyka urządzenia PROTÉGÉ INTIMA

PROTÉGÉ INTIMA to nowoczesny system, za pomocą którego przeprowadza się niechirurgiczne zabiegi obkurczania warg sromowych. Poddanie się takiemu zabiegowi, dzięki zwiększeniu przepływu krwi oraz pobudzeniu unerwionych tkanek, pozwala na zwiększenie satysfakcji seksualnej u kobiet. Na czym dokładnie polega zabieg przeprowadzany za pomocą tego urządzenia, możesz się dowiedzieć z naszego artykułu.

Alternatywa dla labioplastyki

Zabieg przeprowadzany za pomocą urządzenia PROTÉGÉ INTIMA oferuje bardzo podobne, a często nawet lepsze, wyniki jak te osiągane po wykonaniu zabiegu labioplastyki. Różnica pomiędzy oboma zabiegami jest jednak taka, że labioplastyka to zabieg chirurgiczny, po wykonaniu którego niezbędna jest rekonwalescencja, natomiast PROTÉGÉ INTIMA jest zabiegiem niechirurgicznym i całkowicie bezbolesnym, co wpływa na duży komfort pacjentek.

Sam zabieg polega na termicznym pobudzeniu, znajdujących się w tkankach skórnych i podskórnych, fibroblastów. Dzięki pobudzeniu fibroblasty są w stanie rozpocząć nadprodukcję włókien kolagenowych, a to z kolei powoduje zwiększenie elastyczności tkanek warstw sromowych oraz ich kurczenie i remodelowanie. Innym ważnym efektem przeprowadzenia zabiegu jest wspomniane już wcześniej zwiększenie przepływu krwi oraz pobudzenie unerwionych tkanek, które przekłada się na odczuwanie zwiększonej satysfakcji seksualnej.

Skutecznie i całkowicie bezinwazyjnie

Jak tłumaczy nasz rozmówca z Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor w Krakowie, które było jedną z pierwszych klinik w Polsce wykonujących tego typu zabiegi – PROTÉGÉ INTIMA jest skierowane do wszystkich pacjentek, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą poddawać się zabiegowi chirurgicznemu, natomiast chciałyby zwiększyć przyjemność oraz odczuwane doznania seksualne. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i nie powoduje odczuwania dyskomfortu. Żeby uzyskać pełną skuteczność i satysfakcje, powinno się go wykonać 4-krotnie, w tygodniowych odstępach.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabiegowi nie mogą się poddać kobiety w ciąży lub karmiące piersią, jak również kobiety chorujące na nowotwory. Przeciwwskazaniem do jego wykonania są także niewyleczone choroby przenoszone drogą płciową, infekcje bakteryjne lub wirusowe, a także choroby kolagenowe, nieprawidłowości systemu immunologicznego, choroby dermatologiczne w miejscu wykonania zabiegu oraz zaburzenia krwi.

Materiał partnera