pompa hydrauliczna

Z hydromotor.pl naprawa i regeneracja pomp i silników hydraulicznych jest tania i szybka

Pompy hydrauliczne i silniki hydrauliczne to najważniejsze części układów hydraulicznych. Ich awarie wyłączają maszyny z użytkowania i każdy chciałby, aby taki przestój trwał jak najkrócej i przywrócenie do pracy kosztowało jak najmniej. Oczywiście można kupić i zainstalować nową jednostkę zamienną, jednak regeneracja pomp i silników hydraulicznych lub naprawa pomp i silników hydraulicznych jest zawsze tańszym, a często także szybszym, rozwiązaniem. Pomaga w tym od ponad 20 lat firma hydromotor.pl.

Zdobyte przez taka lata doświadczenie sprawia, że pompy i silniki hydrauliczne nie mają dla wysokiej klasy specjalistów z hydromotor.pl żadnych tajemnic. To firma z uznaną renomą budowaną na bazie dokładności, punktualności oraz doskonałego kontaktu z klientem. W hydromotor.pl nie ma miejsca na rutynę. Do każdego zlecenia podchodzi się tu indywidualnie, tak jak indywidualny jest problem, z którym zwraca się klient. Trzeba po prostu postawić szybką jego diagnozę i rozwiązać w możliwie najbardziej ekonomicznych sposób. A to zapewnia naprawa pomp i silników hydraulicznych i regeneracja pomp i silników hydraulicznych.

Współpraca z hydromotor.pl to gwarancja solidnych usług na najwyższym poziomie. Świadczone są dla mniejszych i większych przedsiębiorstw w całym kraju.

Regeneracja pomp hydraulicznych zaczyna się od mycia

Wszystkie pompy i silniki hydrauliczne trafiają najpierw do działu kontroli, w którym dokonuje się cyfrowego pomiaru ciśnienia i przepływu. Potem w przypadku regeneracji części są dokładnie czyszczone w czasie gorącego mycia, również ręcznego. Wszystkie uszkodzone i zużyte części oraz o-ringi, uszczelki i łożyska są wymieniane na nowe. Pobierane są próbki płynów, aby poszukać wszystkich śladów zanieczyszczeń, zmian koloru lub zapachu.  Kontrolowane są korki, filtry i sita węże, rury i połączenia systemu. Potem jest test obciążeniowy i ustawianie zgodnie z zaleceniami producenta.

Naprawa pomp hydraulicznych – szerokie grono dostawców

Naprawa pomp hydraulicznych opiera się o bogatą sieć dostawców części zamiennych, co pozwala na zaoferowanie najniższych cen. Jednostki są przebudowywane zgodnie ze specyfikacjami OEM. Kontrolujemy również poziom płynów i uzupełniamy je.

Regeneracja i naprawa silników hydraulicznych zaczyna się do weryfikacji

Podobnie wygląda regeneracja silników hydraulicznych i naprawa silników hydraulicznych. Najpierw dochodzi do jego demontażu na części i kontroli stanu zużycia oraz weryfikacji wszelkich uszkodzeń. W kolejnym kroku sporządza się ekspertyzę, która decyduje czy regeneracja lub naprawa są opłacalne, czy też lepiej urządzenie wymienić na nowe, co również oferuje hydromotor.pl, który także na regenerowane podzespoły daje 6 miesięcy gwarancji.