worki-big-bag

Worki Big Bag wygodna i tania forma pozbycia się małej ilości gruzu

Mały remont – mały kłopot, duży remont – duży kłopot? Niestety, nie jest to do końca prawdą. Duży remont może być zorganizowany tak perfekcyjnie, że nikt nie odczuje większych niedogodności z jego powodu. A mały remont może bez problemu zamienić się w małą apokalipsę. Szczególnie wtedy, gdy nie pomyślimy zawczasu o tym, że trzeba będzie po nim posprzątać. Na szczęście istnieje prosty sposób na uporanie się z gruzem.

Zacznijmy jednak o typowej scenki remontowej. Wyobraźmy sobie, że ekipa remontowo-budowlana uporała się np. z wyburzeniem ścianki działowej w naszym mieszkaniu. Niestety mieliśmy pecha i trafiliśmy na firmę, która zostawia klientów z problemem pt. „wywóz gruzu z mieszkania”. Nie wyrzucimy go przecież do zsypu. Wywożenie wiaderkami do kontenera pod blokiem też nie wchodzi w grę. Jeśli mieszkamy w domu jednorodzinnym to także nie mamy zbyt dużego pola manewru w tym względzie. Chyba, że usypiemy z resztek pustaków, cegieł i tynku górkę saneczkową na środku ogrodu.

Worki Big-Bag dla osób prywatnych

Rozwiązaniem są tzw. worki Big-Bag. Wykonane są z tworzywa sztucznego (polipropylenu). Mają jednak ogromną przewagę nad różnego rodzaju workami foliowymi. Tajemnica tkwi w technologii wykonania. Otóż Big-Bagi produkowane są z tkaniny sporządzonej z polipropylenowych „nitek”. W efekcie worek taki cechuje się niezwykłą wytrzymałością. Nie musimy się obawiać o to, że ostre krawędzie fragmentów gruzu (czy też generalnie odpadów pobudowlanych) uszkodzą nasz worek. Zaletą worków Big-Bag jest oprócz niskiej ceny, także ich wyjątkowa funkcjonalność. Od najprostszych modeli posiadających zamknięte dno i otwartą górę, poprzez worki z dnem otwieranym, wyposażone w lej zasypowy na górze czy też np. z klapą zamykającą worek od góry. Równie szeroki jest także zakres objętości worków oraz rodzaj (gramatura) tkanin stosowanych do ich wytworzenia. Wszystko to razem sprawia, że obecnie na rynku trudno o lepszą propozycję dla osób, u których odbywa się remont mieszkania.

Worki Big-Bag dla firm

Warto wspomnieć także o tym, że Big-Bagi to pozycja obowiązkowa dla firm z branży remontowo-budowlanej. Warto wspomóc się tego rodzaju wytrzymałymi workami zwłaszcza podczas przeprowadzania niewielkich remontów w domach i mieszkaniach klientów.

Jeśli macie za sobą tzw. mały remont i po pracy ekipy budowlanej zostało Wam sporo gruzu, zainteresujcie się ofertą firmy Sawo Gruz, która bez problemu wybawi Was z tego kłopotu. Więcej na jej temat znajdziecie wchodząc na stronę http://www.sawogruz.pl.

Materiał partnera