Sprzedaż i serwis maszyn Numatic oraz chemii profesjonalnej do podłóg, ścian i okien

Trudno ująć w jednym zdaniu przepis na perfekcyjnie posprzątane biuro czy obiekt przemysłowy. Ale gdybyśmy mieli spróbować, brzmiałby on: maszyny do sprzątania Numatic plus profesjonalne środki chemiczne. 

Numatic – marka, której można zaufać

Numatic to znany i ceniony angielski producent profesjonalnych urządzeń czyszczących i maszyn do sprzątania. Marka ta zajmuje pozycję lidera na rynku utrzymania czystości w wielu krajach świata. Firma posiada europejski certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikat ochrony środowiska ISO 14001. Maszyny produkowane są w fabryce w Anglii, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Za wyborem tych urządzeń przemawia ich niezawodność, funkcjonalność, trwałość, jak i konkurencyjne ceny. Maszyny Numatic mogą być wykorzystywane do różnego typu obiektów – biur, fabryk, magazynów, ale też hoteli czy budynków użyteczności publicznej. Wśród firm oferujących w Polsce sprzedaż i serwis maszyn Numatic jest firma sprzątająca ROKO.

Rodzaje maszyn Numatic

Maszyny Numatic są nieocenioną pomocą zarówno w pracach ręcznych, jak i w przypadku automatyzacji pracy. Do tej pierwszej grupy zaliczymy m.in. wózki serwisowe, wózki do dezynfekcji i na odpadki i wózki hotelowe, natomiast do – drugiej – na przykład automaty szorująco-zbierające kablowe i bateryjne. Oferta firmy Numatic to maszyny czyszczące, profesjonalne odkurzacze (w tym również odkurzacze piorące), odkurzacze przemysłowe, szorowarki i polerki, mopy i stelaże, wózki do sprzątania, wózki hotelowe, sprzęt do sprzątania w szpitalach. Warto tu podkreślić, że wśród sprzętu sprzątającego Numatic są zarówno maszyny kablowe, jak i bardziej mobilne urządzenia bateryjne.

Profesjonalna chemia

Trudno sobie wyobrazić skuteczne sprzątanie bez profesjonalnych środków czyszczących. Powierzchnie biurowe, sanitarne, produkcyjne czy gastronomiczne wymagają czyszczenia i mycia sprawdzonymi, bezpiecznymi preparatami. Nie warto tu zdawać się na przypadek – najlepszą decyzją jest wybór profesjonalnej chemii od uznanych producentów takich jak Kleen, Swiss, Tenzi czy Merida. Preparaty te są dostępne m.in. w ofercie firmy ROKO. Dobre środki do mycia podłóg, ścian i okien to gwarancja tego, że dany obiekt będzie czysty, bezpieczny i przyjazny dla użytkowników. Razem z maszynami sprzątającymi Numatic tworzą zgrany duet, któremu nie oprą się żadne zanieczyszczenia. To gwarancja skuteczności niezależnie do tego, z jakimi trudnymi warunkami mamy do czynienia.

Materiał partnera