Prezent dla kinomaniaka – co wybrać?

Wybieranie prezentów dla miłośników sztuki filmowej nie jest wcale proste. Z jednej strony takie hobby daje duże możliwości wyboru, a z drugiej, gdy stajemy przed koniecznością zakupu prezentu dla kinomaniaka, decyzja o tym, co warto kupić, wcale nie jest taka prosta. Oto nasze podpowiedzi, co warto kupić amatorowi filmów przeróżnych.

Bilety do kina

Jednym z najlepszych pomysłów, który ucieszy każdego kinomaniaka, są bilety do kina. Duże sieci kin proponują nie tylko vouchery na dowolne filmy, ale również przeróżne abonamenty, dzięki którym można chodzić do kina na dowolną liczbę filmów w miesiącu. To prawdziwa gratka dla tych kinomaniaków, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi nowościami filmowymi.

Kolekcje filmów

Wielu wielbicieli sztuki filmowej nie zadowala się jednak wyłącznie nowymi filmami. Chętnie sięgają do filmów kręconych przed laty i po raz kolejny odkrywają w nich coś nowego. Co więcej, często nie wystarcza im jednokrotne obejrzenie danego filmu, bo mogą go oglądać wiele razy i nigdy im się to nie nudzi. Takim osobom warto sprezentować filmy na dvd czy na blue-rayu, by mogli sobie wracać do ulubionych filmów zawsze wtedy, gdy tylko mają na to ochotę. Szczególnie cenne będą edycje specjalne, w których znajdą się wszystkie dzieła jednego reżysera lub wszystkie filmy z serii.

Koszulki filmowe

Kinomaniacy nie tylko chętnie oglądają filmy, ale bardzo chętnie również manifestują swoje upodobania. To dla nich warto wybrać koszulki filmowe, na których znajdziemy postaci z ulubionych filmów i seriali. Jedni będą zachwyceni, gdy dostaną koszulkę Star Wars, inni będą woleli Batmana, a jeszcze inni Lorda Voldemorta. Można znaleźć również inne koszulki filmowe, a tutaj wspomnieliśmy tylko te najbardziej popularne.

Gadżety filmowe

Doskonałym pomysłem na prezent są również wszelakie gadżety filmowe. O koszulkach już pisaliśmy, a teraz chcemy zwrócić uwagę na wszelkiego typu długopisy, notesy, kubki, kalendarze, skarpetki i inne przedmioty, na których będą umieszczone postacie z filmów. Im młodszy kinomaniak, tym większy wybór gadżetów filmowych.

Bilety na wydarzenia specjalne

Jeśli mamy zamiar obdarować jakiegoś kinomaniaka, to warto już kilka miesięcy wcześniej trzymać rękę na pulsie i sprawdzać, czy są w najbliższym czasie organizowane jakieś imprezy filmowe, które mogą go zainteresować. To mogą być koncerty muzyki filmowej, spotkania z aktorami, pokazy specjalne czy spotkania fanklubów danego filmu lub serialu. Bilety na takie wydarzenia często rozchodzą się na pniu, dlatego decyzja o zakupie biletu musi być bardzo szybka.

Więcej na: https://koszulkowy.pl/18-film-i-seriale


Materiał partnera