prezent mikolajkowy

Oryginalne pomysły na prezent mikołajkowy dla męża

Prezent mikołajkowy dla męża powinien przede wszystkim odpowiadać jego zainteresowaniom lub odnosić się do uczuć. Jeśli więc jest on miłośnikiem motoryzacji, dobrym pomysłem będzie obdarowanie go kuponem na przejażdżkę superautem na torze wyścigowym. Aby pokazać mu jak go kochasz, kup mu specjalną tablicę podsumowującą lata małżeństwa

Mikołajki świętują co raz częściej nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jeśli nie wiesz co kupić mężowi na prezent, sprawdź poniższe, oryginalne pomysły na podarunki mikołajowe.

Przejażdżka sportowym samochodem

Prezent jazda na torze wyścigowym jest idealny dla męża, który jest fanem motoryzacji. Za około 300 złotych można wykupić mu kupon na jednorazową przejażdżkę super autem typu Lamborghini czy Porsche na torze wyścigowym. Możliwe jest również zajęcie miejsca jako pasażer (w takim wypadku samochodem steruje profesjonalny kierowca). Dodatkowo można także zamówić jazdę w pakiecie, dzięki temu za około 500-600 złotych można sprawdzić nie jeden, a kilka modeli super aut. Tory, na które można zamówić wyścigowe samochody, dostępne są w całej Polsce.

Grawerowana karafka

Elegancka karafka z wygrawerowanym imieniem to idealny prezent mikołajkowy dla męża. Jest ona wykonana z wysokiej jakości szkła, ręcznie formowanego w Polsce. Wymiarki karafki to prawie 26 cm wysokościoraz 750 ml pojemności. Jest ona grawerowana laserem, co pozwala osiągnąć dokładność napisu rzędu setnych tysięcznych części milimetra. Dzięki temu wygląda niesamowicie i jest bardzo trwała. Karafka z wygrawerowanym imieniem to koszt około 180 złotych.

Tablica wspomnień

Tablica wspomnień to idealny pomysł na podsumowanie małżeństwa. Pozwala podkreślić w oryginalny sposób uczucia do bliskiej osoby. Wydruk jest całkowicie spersonalizowany oraz umożliwia umieszczenie dowolnych napisów. Druk wykonywany jest na papierze foto 30×40 cm i oprawiany w drewnianą ramkę. Realizacja zamówienia trwa do dwóch dni i kosztuje około 100 złotych.

Kurs degustacji piwa

Kurs degustacji piwa to świetny prezent mikołajkowy dla miłośnika tego trunku. Dzięki niemu można zostać kiperem i odkryć tajniki, produkcji, podawania i spożywania złocistego płynu. Za około 180 złotych do dyspozycji ukochany otrzyma do dyspozycji wiele rodzajów piw, dzięki czemu będzie mógł sprawdzić, czym się różnią i jak najlepiej je podawać. Każdy uczestnik kursu degustacji piwa na zakończenie otrzymuje certyfikat.

Przeczytaj więcej: Oryginalny prezent dla męża na rocznice ślubu

Materiał partnera