konferencje

Organizujesz konferencję? Zrób dobre wrażenie na uczestnikach!

Zorganizowanie konferencji firmowej wymaga dużych zdolności organizacyjnych i wiele pracy. Trzeba oszacować wstępne koszty, zaplanować przebieg całego spotkania, znaleźć odpowiednie miejsce, ustalić listę uczestników i atrakcji towarzyszących. Konieczna jest dbałość o najmniejsze szczegóły, zwłaszcza jeśli chcemy wywrzeć dobre wrażenie na uczestnikach konferencji.

W jakim miejscu zorganizować konferencję?

Miejsce, w którym będziemy chcieli zorganizować konferencję, w dużym stopniu przyczyni się do jej sukcesu. Trzeba zatem poświęcić chwilę czasu, aby wybrać najbardziej odpowiednie i najlepiej wyposażone. W dzisiejszych, niełatwych czasach wiele firm poszukuje oszczędności, co prowadzi do rezygnacji z własnych sal konferencyjnych. Pomieszczenia te są mało opłacalne w utrzymaniu, zwłaszcza jeśli rzadko odbywają się w nich różnego rodzaju spotkania. Większość sal konferencyjnych to niezbyt duże pokoje, które mogą pomieścić przeważnie 30-50 osób. Jeśli zatem planujemy zebrać w jednym miejscu dużo liczniejszą grupę uczestników, to dobrym pomysłem będzie zorganizowanie konferencji poza siedzibą firmy. W takim przypadku warto skorzystać z możliwości przygotowania takiego spotkania w hotelu, np. Villa Estera.

Zalety konferencji firmowej w hotelu

Większość hoteli bardzo poważnie podchodzi do organizacji konferencji biznesowych. W ich ofercie można znaleźć sale szkoleniowe, które umożliwiają zrealizowanie nawet najbardziej wymyślnych projektów. Villa Estera oferuje np. cztery eleganckie, klimatyzowane sale, które zapewnią uczestnikom wysoki komfort. Co ważne, są one wyposażone w stałe łącze internetowe, profesjonalny sprzęt i najnowsze urządzenia audiowizualne, które pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie konferencji. Na korzyść organizacji spotkania firmowego w hotelu przemawia fakt, że jego pracownicy służą pomocą zarówno w trakcie przygotowań, jak i podczas trwania konferencji. Zapewniają również pełną obsługę, czyli przerwy kawowe i lunche. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomogą znaleźć profesjonalnego tłumacza. Ponadto Villa Estera to obiekt, który zapewnia luksusową, a zarazem przytulną i kameralną atmosferę. Jest to hotel, który bez problemu przyjmie większą liczbę gości i zaspokoi potrzeby biznesowe. Istnieje również możliwość udostępnienia całego obiektu na wyłączność.

Konferencja firmowa to nie tylko praca

Każda osoba organizująca konferencję firmową musi pamiętać o tym, że to nie tylko czas na załatwienie spraw zawodowych. To także chwila na zadbanie o samopoczucie uczestników konferencji. Zapewnienie ciekawych i wyjątkowych atrakcji sprawi, że wywrze to dobre wrażenie i wpłynie na poprawę wizerunku firmy. Każdy hotel oferuje różne formy spędzania wolnego czasu. Villa Estera proponuje wieczorne imprezy karaoke lub zabawy taneczne, które pozwolą uczestnikom konferencji rozluźnić się po ciężkim dniu pracy. Natomiast dla osób, które lubią relaksować się w ciszy i spokoju, świetną propozycją może być uroczysta kolacja z degustacją win. Urocze i eleganckie wnętrze hotelowej piwniczki pozwoli odetchnąć i nabrać sił do dalszych zmagań w świecie biznesu.

Elegancki hotel o niepowtarzalnych wnętrzach pozwoli wywrzeć na uczestnikach konferencji pozytywne wrażenie. Konferencja w takim obiekcie to również świetne rozwiązanie pod kątem organizacyjnym i logistycznym. Firma organizująca spotkanie biznesowe w hotelu ma możliwość skorzystania z profesjonalnej sali i sprzętu najwyższej jakości. Dodatkowo zapewnia ona uczestnikom konferencji przyjemny sposób spędzenia wolnego czasu, co na pewno poprawi jej wizerunek.