biuro w hali stalowej

Obiekty specjalnego przeznaczenia. Dlaczego warto mieć biuro w stalowej hali?

Hale ze stali znajdują coraz szersze zastosowanie w procesach produkcji i logistyki. Nie każdy jednak wie, że konstrukcje tego typu adaptują się świetnie także do warunków biurowych. Sprawdź, jakie korzyści możesz zyskać, organizując firmowe ,,cztery kąty” w obiekcie halowym.

Po pierwsze ekonomiczność

Wynajęcie własnego biura w hali jest częstokroć znacznie tańsze, niż w zwykłych obiektach murowanych. Wynika to m.in. z ostrożnego podejścia części przedsiębiorców, którzy wciąż wolą lokować się w tradycyjnych budynkach. Tendencja ta ulega jednak zmianie, a coraz więcej osób dostrzega zalety rozwiązań halowych. Ekonomiczną wyższość hal stalowych – w rozumieniu oszczędności czasu i pieniędzy – widać zwłaszcza w przypadku inwestowania w budowę własnego obiektu biurowego.

Solidne konstrukcje stalowe można wznieść niskim kosztem nawet w ciągu jednego miesiąca – komentuje ekspert firmy Profix, krajowego producenta wysokiej jakości hal stalowych, w tym hal specjalnego przeznaczenia.

Swoboda działania

Specyfika hal stalowych powoduje, że można dostosować je do własnych potrzeb. Jest to istotne ułatwienie dla biur, ulegających częstym przekształceniom i reorganizacjom. Hala oferuje wysoki stopień personalizacji rozwiązań, możliwość pełnej aranżacji wnętrz (np. na wzór modnego ostatnimi czasy open space’u) i ich ewentualnej przebudowy. ,,Niewątpliwą zaletą jest też możliwość rozbudowy hali o część produkcyjno-magazynową. Umożliwia to łatwiejszą koordynację pracy między działami biurowymi i produkcyjnymi, tworząc nową jakość zarządzania” – komentuje specjalista Profix.

Estetyka

Ważnym czynnikiem, decydującym o lokalizacji biur firmowych, jest wygląd budynku. Dobrze prezentujący się obiekt to wizytówka przedsiębiorstwa, która wpływa na jego odbiór w oczach klientów. Współczesne hale stalowe świetnie spełniają wszelkie kryteria w zakresie estetyki i stylu. Era starych, obskurnych ,,blaszaków” minęła bezpowrotnie. Elewacje hal przyjmują naprawdę stylowe kształty, nadając wrażenia pełnego profesjonalizmu i nowoczesności. Projekt elewacji hali możemy opracować wspólnie ze specjalistami, zajmującymi się fachową budową tego typu konstrukcji – np. wspomnianą już firmą Profix. Dzięki temu będziemy pewni, że nasza hala spełnia najwyższe standardy jakościowo-użytkowe.

Materiał partnera