Najpopularniejsze marki ciągników rolniczych

Wybór ciągnika nie należy do zadań łatwych. Przygotowując się do kupna trzeba zastanowić się nad tym, czy szukamy maszyny fabrycznie nowej, czy może używanej oraz jakie będzie główne zastosowanie traktora. Rozważają zakup konkretnego modelu, warto brać pod uwagę dokładny profil działalności gospodarczej, areał, jaki będzie obsługiwany przez ciągnik oraz  oczekiwania wobec mocy jego silnika.

Podjęcie decyzji o wyborze konkretnego ciągnika wiąże się z dużą odpowiedzialnością, toteż do zakupu warto dobrze się przygotować. Pewną wskazówką może być popularność danej marki – podpowiada nasz rozmówca z firmy Agromarket.

Wszak na zainteresowanie produktem wpływa przede wszystkim jego jakość. Przyjrzyjmy się bliżej kilku producentom ciągników rolniczych, cieszących się największym uznaniem wśród użytkowników.

Ciągniki rolnicze Lamborghini

W ofercie włoskiego producenta Lamborghini znajdziemy całą gamę ciągników rolniczych, od  standardowych traktorów polowych, przez ciągniki kompaktowe i mini, po specjalistyczne ciągniki sadownicze. Traktory posiadające ten sam rodowód co legendarne sportowe samochody pozwalają stwierdzić że są to maszyny o najwyższych parametrach użytkowych, charakteryzujące się bardzo wysoką mocą i świetną trakcją.

Traktory Lamborghini sprawdzają się w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach terenowych i przy wyjątkowo ciężkich pracach. Niezawodność, wszechstronność i ekonomiczna eksploatacja – to sformułowania najlepiej opisujące ciągniki rolnicze tej marki.

Ciągniki rolnicze DEUTZ-FAHR

Pierwsze ciągniki niemieckiej marki DEUTZ-FAHR zjechały z taśmy produkcyjnej już w 1927 roku, firma może zatem pochwalić się bardzo bogatym doświadczeniem w produkcji sprzętu rolniczego. Modele oferowane współcześnie wyróżniają się wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które podnoszą komfort pracy i zwiększają jej efektywność.

Rozwiązania, zastosowane w nowych modelach traktorów DEUTZ-FAHR, pozwalają na automatyzację powtarzalnych czynności, przyczyniają się do ograniczenia zużycia paliwa i czynią urządzenia przyjaznymi dla środowiska.

Ciągniki rolnicze Zetor

Kolejną popularną marką ciągników rolniczych jest Zetor. Traktory tego czeskiego producenta wyróżnia przede wszystkim bardzo dobra proporcja ceny do mocy silnika i wydajności urządzenia. Maszyny Zetor są solidne, trwałe, a jednocześnie bardzo łatwe w obsłudze i serwisowaniu.

Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego ciągnika, zapoznaj się dokładnie z danymi jego technicznymi i upewnij się co do rzetelności sprzedawcy. Kupując traktor u sprawdzonego dystrybutora, możesz skorzystać z pomocy przy wyborze i zyskujesz pewność bezpieczeństwa transakcji.

Materiał partnera