Materiały ścierne Andre – wybór profesjonalistów

Od jakości narzędzi oraz materiałów ściernych, takich jak tarcze, ściernice czy osełki, uzależniony jest ostateczny efekt pracy nad obróbką metali i nie tylko. Wybór odpowiednich materiałów jest więc niezwykle ważny, szczególnie w profesjonalnych pracach nad zgrubnym i precyzyjnym szlifowaniu i cięciu stali, żeliwa, ale także ceramiki czy betonu.

Wybór najlepszych jakościowo materiałów ściernych jest warunkiem niezbędnym do prowadzenia sprawnych i efektywnych prac w przemyśle metalurgicznym – przekonuje nasz rozmówca z firmy METALEX w Dąbrowie Górniczej, która już od 20 lat zajmuje się hurtową dystrybucją artykułów metalowych i narzędzi.

Za lidera w produkcji profesjonalnych materiałów i narzędzi ściernych uznawana jest polska firma Andre Abrasive Articles, która może pochwalić się 30-letnią tradycją i doświadczeniem w branży materiałów ściernych. Obecnie podstawę jego oferty stanowią materiały ścierne twarde ze spoiwami ceramicznymi i żywicznymi.

Producent specjalizuje się w tworzeniu zaopatrzenia dla kolejnictwa i stoczni, hut i odlewni, przemysłu maszynowego oraz motoryzacyjnego, a także budownictwa i narzędziowni. Wysoką jakość produktów Andre potwierdza stała współpraca z 800 zadowolonymi klientami na całym świecie.

Jakość materiałów ściernych Andre

Dbałość o jakość i bezpieczeństwo proponowanych klientom produktów jest głównym priorytetem przedsiębiorstwa Andre. Właśnie dlatego wszystkie materiały producenta spełniają najostrzejsze wymogi prawne oraz światowe standardy dotyczące jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.

W celu dostarczenia klientom wyłącznie najlepszych materiałów ściernych, producent kładzie duży nacisk na obszar badań i rozwoju. Efektem takiego podejścia jest ciągłe doskonalenie wykorzystywanych rozwiązań technicznych i technologicznych, co przekłada się na doskonałe możliwości towarów ofertowych.

Wysoką jakość materiałów ściernych Andre gwarantuje wdrożony system zarządzania jakością, zgodny z wymogami norm ISO 14001:2015, ISO 9001:2008 i PN-N 18001:2004.

Andre – materiały ścierne cenione przez profesjonalistów

Materiały ścierne Andre doceniane są nie tylko przez stałych klientów na całym świecie. Producent jest laureatem licznych nagród branżowych i wyróżnień. Firma Andre może pochwalić się wyróżnieniem w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju, honorowym tytułem Menedżera Jakości, czy Złotym Medalem Międzynarodowych Tragów Poznańskich.

Andre jest członkiem europejskiej organizacji FEPA, która zrzesza producentów narzędzi ściernych, w celu kontroli jakości i bezpieczeństwa dostarczanych na rynek produktów. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że narzędzia i materiały z oferty Andre mają najlepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa.

Materiał partnera